Jótékonyság a Karolinában

A PontVelem Okos Program MosolyManók akciója során, az iskolánk pár nap alatt gyűjtött használt, de jó állapotú játékokat, hogy azokat a Máltai Szeretetszolgálat eljuttassa karácsonyra a rászoruló gyermekek részére a GLS Hungary csomaglogisztikai szolgáltató segítségével. 2 és fél nap alatt sikerült kicsivel több mint 50 dobozt összekészíteni és még annál is több csomagot gyűjteni. Igazán hálásak vagyunk szülőknek, diákoknak egyaránt, akik ajándékozni tudtak, így mosolyt varázsolnak a gyerekek arcára.

Külön öröm volt, amikor tanítók mesélték el, hogy együtt a gyerekekkel válogatták össze a csomagokat. A gyerekek gondosan segítettek ebben és tudták, mert átbeszélték, hogy miért fontos az adományozás.

Hálás szívvel köszönjük eme remek együttműködést! Adni jó! Azok se keseredjenek el, akik most nem tudtak becsatlakozni, a programnak köszönhetően akár egész évben van rá mód, hogy jótékonykodjunk. Részletek hamarosan és a honlapon!