Alsós matematika versenyeredmények

2021. május 12-én került megrendezésre iskolánkban a Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei fordulója, melyre 7 negyedik osztályos tanulónk nevezett.

Megyei eredményeik:

9. hely    Tremmel Dávid             4.b  (Váriné Fejes Katalin)

22. hely  Csenkey-Sinkó Bence    4.b  (Váriné Fejes Katalin, Zsováné Palotai Gabriella)

26. hely  Csupor Illés                  4.a  (Magos-Dóra Annamária, Zsováné Palotai Gabriella)

27. hely  Kiss Péter                    4.c  (Tombáczné Kovács Mária, Zsováné Palotai Gabriella)

36.hely   Redenczki Bálint          4.a  (Magos-Dóra Annamária, Zsováné Palotai Gabriella)

37. hely  Haumann Vera              4.c   (Tombáczné Kovács Mária)

50. hely  Tóth-Mangó Zoé           4.b   (Váriné Fejes Katalin, Zsováné Palotai Gabriella)

2021. május 20-án pedig a Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyen indult 12 negyedikesünk.

Megyei eredményeik:

megyei 1. hely/országos 16. hely:

Kiss Péter  4.c           (Tombáczné Kovács Mária, Zsováné Palotai Gabriella)

5. hely     Csupor Illés             4.a     (Magos-Dóra Annamária, Zsováné Palotai Gabriella)

6. hely     Tátray Ádám           4.c     (Tombáczné Kovács Mária, Zsováné Palotai Gabriella)

7. hely     Tóth-Mangó Zoé     4.b     (Váriné Fejes Katalin, Zsováné Palotai Gabriella)

10. hely    Sipos Hanna           4.c     (Tombáczné Kovács Mária, Zsováné Palotai Gabriella)

14. hely    Perneczky Gellért   4.c     (Tombáczné Kovács Mária)

19. hely    Tremmel Dávid      4.b     (Váriné Fejes Katalin)

20. hely    Vér Krisztina          4.c     (Tombáczné Kovács Mária)

23. hely    Kokavecz Rita        4.c     (Tombáczné Kovács Mária, Zsováné Palotai Gabriella)

24. hely    Haumann Vera       4.c     (Tombáczné Kovács Mária)