II. Országos Montag Lajos Nagybőgő Verseny eredményei

2024. április 26-án rendezték meg Budapesten a II. Országos Montag Lajos Nagybőgő Versenyt, amin Plugor Loránd 6.A osztályos tanuló elhozta a verseny fődíját, a ZETA vagyis a Zenetanárok Társaságának különdíját és természetesen a korcsoportjának 1. Díját is. 

 

Csikós Árpád tanári különdíjban és Csikós-Szelezsán Beáta korrepetítori különdíjban részesült. 

A Zenetanárok Társaságának egyik célkitűzése, hogy évről-évre minél több ifjú muzsikusnak tudjon nyílvános szereplési lehetőséget biztosítani. 

Ezeken a versenyeken a tagozatvezetők "ZeTa különdíjban" részesítik a kimagasló produkciót nyújtó növendékeket.

A különdíj nem más, mint a "Zenetanárok a Tehetségekért"elnevezésű koncerten való szereplési lehetőség. Ez a koncert egyben egy nyilvános rádiófelvétel is, melyet minden tanév végén, közösen szerveznek a Bartók Rádió Kezdőhang c. műsorával.

Egyszóval, az országos versenyről a lehető legtöbb és legkiemelkedőbb díjakat elhozta Plugor Loránd, és tanárai egyaránt!

Hatalmas Gratuláció Mindhármuknak!

Faragó M. Flóra SSND