Nagycsoportos óvodások versenye a Karolinában

A város 6 óvodájából 21 kisgyerek jelentkezett a megmérettetésre, amely 2023. november 10-én került megrendezésre a Karolinában. A szomorkás délutánt megszépítették a mosolygós, bátor, lelkes és felkészült óvodások, akik a zsűri előtt (Kóczánné Perlaki Annamária, Zsováné Palotai Gabriella) nagy örömmel mutatták be népdalcsokraikat. Ezen a felemelő találkozón a következő eredmények születtek:

I. Benedek Júlia Ida (Fénysugár Kat. Óvoda – felkészítője: Vinczéné Vata Erika) és
Lengyel Gréta (Jerney Óvoda – felkészítője: Paplogó-Tóth Alexandra)


II. Dósai Olívia (Karolina – felkészítői: Domokos Eszter, Mucsi Ágnes) és
Kálmán Johanna (Karolina – felkészítője: Királyné Kocsis Magdolna)


III. Avram Izabella (Szegedi ÓVI Tabán Utcai Óvoda – felkészítője: Pásztor Gáborné) és
Domonkos Hanna (Fénysugár Kat. Óvoda – felkészítői: Lénárt
Katalin, Pigniczki Lilla Mária)

Sok szeretettel gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek!