Ferenc pápa Budapesten - Forráspont

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Bizonyára mindannyian tudják, hogy 2023.04.28-30. között Ferenc pápa Magyarországra látogat. A pápalátogatáshoz kapcsolódóan 2023.04.29-én, szombaton egy Forrásponthoz hasonló ifjúsági találkozóra várják a 15-25 év közötti fiatalokat Budapestre a Papp László Sportarénába.

Az eseményen csak és kizárólag egyházmegyei szervezésben lehet részt venni. Az osztályokban a héten már hirdették az osztályfőnökök az eseményt, valamint a Teamsben is kaptak a tanulók tájékoztatást. 

Mi mint iskola beregisztráljuk a gyerekeket az eseményre, utána a szervezés további részét már az egyházmegye munkatársai végzik.

Ehhez itt kell jelentkezni a tanulóknak 2023.04.04. keddig: https://forms.office.com/e/W4nZQdgq4v

Kérjük, bátorítsák, buzdítsák gyermeküket, hogy vegyenek részt az eseményen!

 

Ha kérdésük van, akkor a bencsik.robert@karolinaiskola.hu címre tudnak írni.

Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk!
Karolina Iskola vezetősége

2023. március 31.