Csapatösszerázó a kollégiumban

Az idei első műhelyhétvége szombati napján Mártélyra látogattunk. Amikor megérkeztünk, játékos csoportfeladat segítségével végigtanulmányoztuk a holtág történetét és élővilágát bemutató tanösvény tábláit. Mivel gyönyörű, nyári idő volt, a nap hátralévő részében lehetőség volt a fürdésre, napozásra, beszélgetésre. Vasárnap délelőtt  - kihasználva, hogy még nem igazán volt tanulnivaló - a kollégiumi együttélés örömeiről és nehézségeiről beszélgettünk, illetve az ezzel kapcsolatos feladatokról. Megállapodtunk abban, hogy mire szeretnénk figyelni, és ezeket leírtuk, majd mindenki aláírta. Ezzel fejeztük ki, hogy az év folyamán szándékunkban áll egymásra jobban odafigyelni, és minden tőlünk telhetőt megtenni a közösség békés együttéléséért. A délutánba pedig még egy fergeteges métázás is belefért.
A műhelyhétvégén készült képek megtekinthetők IDE kattintva. 

2023. szeptember 20.