Nyílt napok a Karolinában

Kedves Szülők!
Kedves Diákok!

Miért jó választás iskolánk?

Válaszolunk erre és feltett kérdéseikre/kérdéseitekre online beiskolázási tájékoztatóinkon, melyeket az alábbi időpontokban tartunk. A tájékoztatókra a megadott linkeken (Csatlakozás a rendezvényhez) csatlakozhat/csatlakozhatsz, melyek 20 perccel a kezdés előtt válnak aktívvá. Regisztrációra és előzetes kérdések megfogalmazására a Regisztráció és kérdések linkeken lesz lehetőség.

Figyelem! Az online események platformja Microsoft Teams. A belépéshez és a használathoz csatoltunk egy segédletet is.

2020. november 25. szerda 17 óra online beiskolázási tájékoztató a nyolc évfolyamos gimnáziumba jelentkezőknek

Regisztráció és kérdések (-)

Csatlakozás a rendezvényhez  (-)

2020. december 3. csütörtök 17 óra online beiskolázási tájékoztató a négy évfolyamos gimnáziumba jelentkezőknek

Regisztráció és kérdések (elérhető)

Csatlakozás a rendezvényhez (elérhető az esemény előtt 20 perccel)

2021. január 26. kedd 17 óra online beiskolázási tájékoztató a nyolc évfolyamos gimnáziumba jelentkezőknek

Regisztráció és kérdések (elérhető 2020. december 4-től)

Csatlakozás a rendezvényhez (elérhető az esemény előtt 20 perccel)

2021. január 27. szerda 17 óra online beiskolázási tájékoztató a négy évfolyamos gimnáziumba jelentkezőknek

Regisztráció és kérdések (elérhető 2020. december 4-től)

Fontos!

A 2020/2021. tanévben zajló középfokú felvételi eljárás során az egyéni jelentkezés menetéről ITT tájékozódhat. Csatoljuk a központi írásbeli vizsga jelentkezési lapját is.

A 8 évfolyamos gimnáziumba történő jelentkezés menete az általános iskola 4. évfolyamára járó tanulók esetében ITT olvasható.

A 4. osztályosok felvételi előkészítőinek időpontja iskolánkban:

december 5., 12. és január 16. 10:00-12:00

Szeretettel várjuk leendő tanítványainkat!