IDEIGLENES FELVÉTELI JEGYZÉK

Tisztelt Szülők! Kedves felvételiző Diákok!

A Karolina Gimnázium ideiglenes felvételi rangsorát a csatolt dokumentumban olvashatják.

A listákon a tanulók oktatási azonosítójukkal szerepelnek. A tanuló azonosító adata mellett feltüntettük a felvételi eljárásban elért összesített pontszámot és az ennek alapján kialakuló sorrendet. 

Felhívjuk a négy évfolyamos gimnáziumba felvételizők figyelmét, hogy azok tanulók is felvételt nyerhetnek, akik a most közzétett listán a felvehető létszámhoz (34 fő) képest jóval nagyobb sorszámú helyen szerepelnek a rangsorban. Ez azért van így, mert egy tanuló több iskola több tanulmányi területét is megjelölhette az általa választott sorrendben.  Ez a sorrend  a külsős jelentkezők esetében nem ismert, ezért minden jelentkezőt rangsorolnunk kell. 

Bővebb információt a titkárságon vagy Horváthné Hodács Zsuzsanna igazgatóhelyettestől kaphatnak telefonon vagy e-mailben hodacszs@karolinaiskola.hu címen.