Karolina hívogató nagycsoportos gyerekeknek - Frissítve!

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők!

Játékkal, mesével, vidámsággal várunk Benneteket! Egy közös kézműveskedésre hívunk minden érdeklődő családot. Gyertek, kalandozzunk együtt! Az iskola honlapján, EZEN A LINKEN találkozhattok velünk.

Ha megnéztétek a bemutatkozó filmünket, akkor vár egy rajzos feladat. Akinek van kedve, készítse el és hozza el az iskolánkba az alkotását. Kíváncsian várjuk az elkészített munkáitokat!

Szeretettel küldjük legújabb kisfilmünket! ITT

A legújabb feladatot ennek a kisfilmnek a végén megtalálhatjátok. Az elkészített munkákat a varunk2022@karolinaiskola.hu e-mail címre várjuk.

Kedves Szülők! Kérjük, hogy az ALÁBBI ŰRLAPOT töltsék ki, hogy lehetőségük legyen egy személyesebb elérésre és lehetőségünk legyen Önökkel személyesen is felvenni a kapcsolatot.

Az eddig beérkezett, gyakran ismételt kérdésekre a csatolt dokumentumban találhatnak válaszokat. A fenti űrlapon természetesen várjuk a felmerülő egyéb kérdéseiket is.

Jó munkát kívánunk a szorgos kis kezeknek!