Karolina hívogató nagycsoportos gyerekeknek - Az ünnepekre frissítve!

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők!

Játékkal, mesével, vidámsággal várunk Benneteket! Egy közös kézműveskedésre hívunk minden érdeklődő családot. Gyertek, kalandozzunk együtt! Az iskola honlapján, EZEN A LINKEN találkozhattok velünk.

Ha megnéztétek a bemutatkozó filmünket, akkor vár egy rajzos feladat. Akinek van kedve, készítse el és hozza el az iskolánkba az alkotását. Kíváncsian várjuk az elkészített munkáitokat!

Második kisfilmünk ITT tekinthető meg!

FIGYELEM!

Szeretettel küldjük legújabb kisfilmünket! ITT

Kíváncsian várjuk a feldíszített karácsonyfátokról készült rajzaitok fotóit a varunk2022@karolinaiskola.hu email címre.

Az ünnepek alatti családi sétákon látott szabadtéri, templomi Betlehemekről is rajzolhattok, azokat is szívesen látnánk!

Kívánunk a Karolina Iskola nevében: Istentől megáldott békés, szeretetteljes Kisdedvárást!

Kedves Szülők! Kérjük, hogy az ALÁBBI ŰRLAPOT töltsék ki, hogy lehetőségük legyen egy személyesebb elérésre és lehetőségünk legyen Önökkel személyesen is felvenni a kapcsolatot.

Az eddig beérkezett, gyakran ismételt kérdésekre a csatolt dokumentumban találhatnak válaszokat. A fenti űrlapon természetesen várjuk a felmerülő egyéb kérdéseiket is.

Jó munkát kívánunk a szorgos kis kezeknek!