Hivatalos‎ > ‎Kiemelt hirdetések‎ > ‎

Szakkörök, sportkörök az iskolában

Brigitta Szunyi, 2017. szept. 8. 7:50   [ 2017. szept. 24. 23:51 frissítve ]

Alsó tagozatnak (1-4. évfolyam): 


  tanár időpont helyszín
Pénzügyi szakkör 4. évfolyam Bányai Judit péntek 15.15-15.45 Eötvös terem
Matematika szakkör 1.abc (logikai játékok) Borbás Gáborné hétfő 16.00-17.00 (3.c terme) 23
Matematika szakkör 2.abc (játszva okosodunk)  3. abc Borbás Gáborné szerda 16.00-17.00 (3.c terme) 23
Matematika szakkör 3.bc (lelkes versenyzők) Borbás Gáborné csütörtök 16.00-17.30 (3.c terme) 23
Matematika szakkör 2. évfolyam Zsováné Palotai Gabriella szerda 16.00-17.30 (2.b terme) 126
Matematika szakkör 4. évfolyam Zsováné Palotai Gabriella hétfő 16.00-17.30 (2.b terme) 126
Angol szakkör 3.c Vilmos Zita hétfő 16.00-16.45  
Angol szakkör 3.b Vilmos Zita csütörtök  
Angol szakkör 3.a Vilmos Zita csütörtök  
Báb szakkör 3-4. évfolyam (haladó) Ráczné Bálint Hajnalka hétfő 16.00-17.00  
Báb szakkör 1.a Gáborné Puskás Julianna csütörtök 16.00-17.30 (1.a terme) 125
Kosárlabda 1-2. évfolyam Olasz Csaba hétfő 15.30-16.15  nagytornaterem
    és szerda 15.45-16.30 csarnok
Kosárlabda 3-4. évf. lány Blahó Bence hétfő 15.45-17.30 csarnok
    és szerda 16.30-18.00  csarnok
    és csütörtök 15.00-16.00 nagytornaterem
Kosárlabda 3-4. évf. fiú Bereczki Lajos hétfő 16.15-17.30 és szerda 16.30-18.00 csarnok
Foci 1-2. évf. Bereczki Lajos kedd 15.45-16.30 és csütörtök 15.45-16.30  csarnok
Foci 3-4. évf. Bereczki Lajos kedd 16.30-17.15 és csütörtök  16.30 -17.15 csarnok



Felső tagozat (5-8. évfolyam):


 

tanár

időpont

helyszín

Természettudományos -tehetséggondozó szakkör

(kémia, földrajz, biológia, informatika)

5-6. évfolyam

Tóth Károlyné, Tarczal Márta Edit,

Bányai Judit,  Bencsik Róbert, (angol: Dunai Ágnes)

hétfő

15.00-16.30

Kémia terem

(és más tantermek: Eötvös, info17)

Grafika szakkör

Falcoine Sarolta

szerda

14.30-16.00

rajz terem

Kézműves szakkör 5-10.

Dr. Szűcsné Kopasz Kinga

gyerekekkel egyeztetett időpontban

 

Informatika-Robotika 6-12. évfolyam

Hertelendy Anett

 péntek 

14.00-16.00

info19-es

Fizika szakkör 7-8. évfolyam

Berta Zsófia

csütörtök 15.00-16.00

Eötvös terem

Német szakkör 8.AB

Bánné Dely Zsófia 

szerda

15.00-15.45

német terem

Kínai szakkör

7-8-9. évfolyam

Kínai Konfúciusz Intézet munkatársai, (angol fordító: Molnár Ildikó)

kedd

14.00-15.00

Terézia terem

Kínai szakkör

9-10-11. évfolyam

Kínai Konfúciusz Intézet munkatársai, (angol fordító: Molnár Ildikó)

kedd

15.15-16.30

115. terem

 

Pénzügyi szakkör 5-8. évfolyam

Bányai Judit

péntek

14.00-14.45

Eötvös terem

Matematika szakkör 5.ABC

Horváth Tibor

hétfő

13.00-13.45

5.A terme

 

tanár

időpont

helyszín

Matematika szakkör 6.AB

Horváth Tibor

péntek

13.00-13.45

trombita terem

Anyanyelvi szakkör 5-8. évfolyam

Szabó Mária

csütörtök

15.00-15.45

Bálint Sándor terem

Újságíró szakkör 5-8. évfolyam

Pappné Simor Kinga

egyénileg megbeszélt időpontban

 

Foci 5-8.

Bereczki Lajos

kedd és - csütörtök 15:00- 15:45

Csarnok

Küzdősport 5-8.

Rusz Alajos

hétfő és péntek

17:30- 19:00

Nagytornaterem

Gyógytestnevelés 5-8.

Nagy Ágnes Virág

kedd, csütörtök 15:00- 15:45 szerda: 16:00-16:45

Táncterem

Szabadidősportok

(Ferences Rendház- gördeszka, kerékpártúra stb.)

Blahó Bence, Mátyás testvér

Csütörtök 16:00- 17:30;

 

Aerobik

Dobos Dóra

Szerda 16:30- 18:00

Nagytornaterem

Flamenco

Molnár Katalin

csütörtök 15.45-17.00

Táncterem

Ritmikus Gimnasztika (haladó)

László Anita

kedd, csütörtök, péntek 16.00-17.30

Nagytornaterem

 

 

7-12. évfolyamnak:

Sport:

Sportokhoz regisztráció a szülői listán megkapott linken 2017. szeptember 15-ig.

Kosárlabda: Blahó Bence, Hétfő 17:30- 19:00;

Röplabda: Olasz Csaba, Kedd 17:30- 19:00;

Labdarúgás: Bereczki Lajos, Kedd- Csütörtök 15:00- 15:45;

Asztalitenisz: Bereczki Lajos, Péntek- Szerda 15:00- 15:45;

Küzdősport: Rusz Alajos, Hétfő és Péntek 17:30- 19:00;

Gyógytestnevelés: Nagy Ágnes Virág, Kedd - Csütörtök 15:00- 15:45; szerda: 15:45-16:30

Szabadidősportok (Ferences Rendház- gördeszka, kerékpártúra stb.), Oktatók: Blahó Bence, Mátyás testvér, Csütörtök 16:00- 17:30;

Aerobik: Dobos Dóra, Szerda 16:30- 18:00;

Ritmikus Gimnasztika (haladó): László Anita kedd, csütörtök, péntek 16.00-17.30

 

Tánc:

Néptánc: Farkas Viola, Szerda 15:00- 16:30;

Flamenco: Molnár Katalin csütörtök 15.45-17.00;

Szalagavató tánc (csak 12. évfolyam számára): Kéri László;

 

Tudományos Önképző Kör 7-12. évfolyam: Saját tanárával egyeztetett időpontban

 

Újságíró szakkör 5-12. évfolyamosoknak: egyénileg megbeszélt időpontban

vezeti: Pappné Simor Kinga

Comments