Hivatalos‎ > ‎Kiemelt hirdetések‎ > ‎

Szakkörök a 2018/2019-es tanévben:

Gábor Szélpál, 2018. szept. 5. 0:17   [ 2018. szept. 13. 2:35 frissítve ]

Kerámia szakkör csütörtökönként 15.30-17.00 Vezeti: Véha Tímea szülő, jelentkezni a titkárságon, vagy a vehatimea@gmail.com-on.


Sakk szakkör - vezeti: Papp Péter szülő

Foglalkozások időpontjai:

Kedd

1530 - 1630

KEZDŐ

Főként 1-2. osztályos tanulóknak ajánlott




Kapacitás: 20-25 fő

Szerda

1530 - 1630

HALADÓ 1.

Főként 3-4. osztályos tanulóknak ajánlott

Csütörtök

1530 - 1630

HALADÓ 2.

Főként 3-4. osztályos tanulóknak ajánlott

 

Részvételi díj: 600 Ft/óra/fő, Fizetés 4 alkalmat előre, azaz 2400 Ft/ciklus/fő

Várható indulás: Szeptember 11, 12 és 13.

Egyéb: Amennyiben a FELSŐSÖKET is érdekelné a szakkör, rájuk ugyanezen kondíciók érvényesek, s időpont egyeztetést követően velük is elindulhat a foglalkozás. 


Alsós iskola szakkörök: 

Tanár neve

Szakkör neve és korosztály

Időpont

hely

Tóth Alexandra

Angol szakkör 3.évfolyam

H 16-17 K 16-17 Sz 15-15:45; 15:45-16

?

Zsováné Palotai Gabriella

Matematika szakkör

3. évfolyam

Csütörtök 15-16

7.A terme

Bányai Judit

Pénzügyi szakkör

1.-4. évf

Péntek 15:15  - 16

Biológia

Borbás Gáborné

Logikai játékok 1. évfolyam

Csütörtök 16-17

23-as = 4.c osztály

Borbás Gáborné

Kis MATEMATIKUSOK 2.évfolyam

Hétfő 15-16

?

Borbás Gáborné

Lelkes versenyzők 4.évfolyam

Szerda 16-17:30

23-as = 4.c osztály

 Bálintné Rácz Hajnalka  bábkészítő és bábmozgató szakkör  Csütörtök 15.30-17.00-ig  kézműves terem

Gáborné Puskás Julianna dráma és bábjáték szakkör          Szerda 16.00-17.30              2.A terme   

Jelentkezni a tanítónál kell.


 Felsős iskolai szakkörök: 

Tanár neve

Szakkör neve és korosztály

Időpont

hely

Csanádi Anikó

Matematika versenyfelkészítő 8.osztály

Csütörtök 6.-7.óra

?

Tóth Károlyné
Bencsik Róbert

Budai Zsuzsanna

Tarczal-Márta Edit

Bányai Judit

Tehetségfelismerő szakkör

(3 nyelvű kísérletező szakkör, Természettudományos, Biológia   Informatika)

5-6. évfolyam

H 15-16:30

Eötvös

Horváth Tibor

Matematia 6. évfolyam

Péntek 7.óra

Inf. 17

Horváth Tibor

Matematia 7. évfolyam

Péntek 6.óra

Inf. 17

Szűcsné Kopasz Kinga

Kézműves  szakkör

6.-9. évfolyam

Csütörtök 14-15:30

Kézműves

Falcione Sarolta

Grafika 

féléves díja: 5000 Ft

szerda 14.30-16.00Rajz terem

Bányai Judit

Pénzügyi szakkör

5.-8. évf

Péntek 15:15  - 16

Biológia

Kulácska Anna

Anyanyelvi versenyfelkészítés

Szerda 7:15-8:00

7.b terme

Molnár Ildikó

Kínai 7.-8. évfolyam(?)

Kedd 15:15-16:30

Angol 115

Csányi Judit

Anyanyelvi versenyfelkészítés

Csütörtök 14:15-15

8.a

 

Ágó Mária

Helyesírási korrepetálás
5-12.évfolyam(?)

Szerda 14-14:45

Bálint Sándor?

 

Tarczal - Márta Edit

Matematika 7. évfolyam

Szerda 14-14:45

137 (8b) terme

Tarczal - Márta Edit

LEGO ROBOT 7.-8. évfolyam

 

Informatika termek


Varga M. Dominika                        Fizika 7-8.                                kéthetente csütörtök 15.00-16.30           Eötvös terem
Molnár Katalin                                Kémia 7-8.                               kéthetente csütörtök  15.00-16.30          Eötvös terem

 A szakkörökre a szaktanárnál kell jelentkezni.


Lázár Tamás       5-6. évf. énekkar: Kedd, 14:00-15:00   Videós terem
Lázár Tamás       7-12. évf. énekkar: Kedd, 15:00-18:00

Sportkörök (Figyelem a változásokat itt jelezzük!)


Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Olasz Csaba - kosár  1.-4. évf. lány

15.00-15.45

Csarnok

Bereczki Lajos -

Foci 5-12. évf.

15.00-15.45

Csarnok

Olasz Csaba - kosár  1.-4. évf. lány

15.00-15.45

Csarnok

Bereczki Lajos -

Foci 5-12. évf.

15.00-15.45

Csarnok

Olasz Csaba -
Röplabda -

7-12.évf.

14.45-16.00

Csarnok

Blahó Bence

kosár

3.-4. évf. lány
15.45-17.30

 

5.-8. évf.

17.30-19.00

Csarnok

 

Bereczki Lajos

Foci 1.-2. évf.

15.45-16.30

Csarnok

Blahó Bence

kosár

3.-4. évf. lány
15.45-17.30

 

9.-12. évf.

17.30-18.00

Csarnok

 

Bereczki Lajos

Foci 1.-2. évf.

15.45-16.30

Csarnok

Bereczki Lajos-

Fiú Kosár 1.-4. évf.

16.00-17.30

Csarnok

Bereczki Lajos-

kosár  1-4. évf. fiú

16.00-17.30

Nagy tornaterem

Bereczki Lajos

Foci 3.-4. évf.

16.30-17.15

Csarnok

 

Farkas Viola -

Néptánc -

5.-12.évf.

15.00-16.30

Nagy tornaterem

Bereczki Lajos

Foci 3.-4. évf.

16.30-17.15

Csarnok

 

László Anita

Ritmikus gimnasztika

16.00-17.30

Nagy tornaterem

Rusz Alajos

Küzdősport -

Jiu-jitsu

17.30-19.30

Nagy tornaterem

Korom Tamás -Röplabda -

9.-12. évf.

17.15-19.00

Csarnok

Aerobik 16.30-18.00

Nagy tornaterem

Bereczki Lajos
Lányfoci

7-12. évf.

17.30-19.00

Csarnok

Rusz Alajos

Küzdősport -

Jiu-jitsu

 

17.30-19.30

Gellén Kunos Margit

Asszonytorna

16.15-17.15

Tánc terem

László Anita

Ritmikus gimnasztika

16.00-17.30

Nagy tornaterem

Rusz Alajos

Küzdősport -

Jiu-jitsu

18.00-19.30

Nagy tornaterem

Blahó Bence
Kosárlabda

3.-4. évfolyam

Nagy tornaterem

Bereczki Lajos -Pingpong -

7.-12.évf.

15.00-15.45

Tánc terem

 

Bereczki Lajos
Lányfoci

7-12. évf.

17.30-19.00

Nagy tornaterem

 

Néptánc óvodásoknak

15.00-15.45

Tánc terem

László Anita

Ritmikus gimnasztika

16.00-17.30

Nagy tornaterem

 

 

Rácz-Posztós Helga

Gyógytestnevelés azoknak, akiknek az orvosi besorolása indokolja, kötelező valamelyiken részt venni.

15.00-15,45

15.45-16.30

16.30-17.15

Tánc terem

Bereczki Lajos -Pingpong -

7.-12.évf.

16.00-16.45

Tánc terem

Rácz-Posztós Helga

Gyógytestnevelés azoknak, akiknek az orvosi besorolása indokolja, kötelező valamelyiken részt venni.

15.00-15,45

15.45-16.30

16.30-17.15

Tánc terem

 

 

Comments