Hivatalos‎ > ‎Kiemelt hirdetések‎ > ‎

Néptáncszakkör indul iskolánkban

Gábor Szélpál, 2018. aug. 28. 4:10   [ 2018. aug. 28. 6:12 frissítve ]

Kedves Diákok, Szülők!

Nagy örömmel osztom meg a hírt, hogy szeptembertől létrejön iskolánk első néptánc csoportja! Több éve készültünk erre, hiszen a testnevelés órán már táncolhattak diákjaink. A csoport a Tiszavirág Néptáncegyesülettel együttműködésben indul el, mely együttes számos versenyen minősült kiválóra, valamint 2015-ben a Fölszállott a páva döntőjében is képviselte magát.

Az iskolai néptánccsoport oktatója iskolánk pedagógusa, Farkas Viola lesz, aki minden szerdán 15:00-16:30-ig várja majd az 5-8. osztályos táncolni vágyó tanulókat.

A szakkör részleteinek megbeszélésére 2018. 09. 05-én, szerdán 17:00-kor kerül sor iskolánkban, a Terézia teremben. Minden kedves érdeklődő szülőt (és akár gyermeket is) várunk tehát ebben az időpontban a megbeszélésre.

Köszönettel: Szegedi Ágnes