Hivatalos‎ > ‎Kiemelt hirdetések‎ > ‎

"Ne féljetek" hittanverseny - A 2. FORDULÓ EREDMÉNYEI ÉS A 3. FORDULÓ TUDNIVALÓI

Brigitta Szunyi, 2018. máj. 2. 5:47

Kedves Kollégák és Versenyzők! 

Köszönjük a versenyző csapatok tagjainak és az őket felkészítő kollégáknak a munkáját! 

Kategóriánként az első hat csapatot szeretettel várjuk a 2018. május 12-én szombaton tartandó döntőre! (Ennek az az oka, hogy az intézményben építkezés zajlik, és az udvar egy nagy része le van zárva, így a létszám limitált.) 
A döntő résztvevőit a részletekről e-mailben tájékoztatjuk. 

Hittanos munkaközösség 



A II. forduló eredményei:


3-4. ÉVFOLYAM: 

Csengelei Superhármas  21 p.

Csengelei scholás lányok 21 p

A 3 muskétás (Csanádapáca) 20,5 p.

Keresztények (Csanádapáca) 20,5 p.

"Isten útján járunk" (Békéscsaba) 20,5 p

Ügyes kezek (Csanádapáca) 20,5 p.

Szuperlányok (Csengele) 20 p.

Isten 3 báránya (Mórahalom) 20 p.

Eötvös 3. (Orosháza) 20 p.

Zebedeus (Orosháza) 20 p.

Pátriárkák (Csanádapáca) 20 p

Szuper hittanosok (Csanádapáca) 20 p.

Szent Mihály Arkangyal (Szentmihály) 19,5 p.

"Gézengúzok" (Orosháza) 19,5 p.

Szivárvány!! (Szeged-Tarjánváros) 19 p.

Isten útján járva (Szeged-Tarjánváros) 19 p.

Hittan Manók (Szegvár) 19 p.

Keresztények (Kevermes) 17 p.

Ördög és angyalai (Tömörkény) 15,5 p.

Fehér galamb (Pusztaföldvár) 15,5 p.

Mózes gyermekei (Pusztaföldvár) 7 p.



5-6. ÉVFOLYAM: 


Halacskák (Makó) 18 p.

Szent Péter követői (Orosháza) 17,5 p.

Tiara (Orosháza) 17,5 p.

Vegyes (Csorvás) 17,5 p.

YES (Csanádapáca) 17 p.

Hívő atomok (Csanádapáca) 17 p.

 

Isten jobb keze (Csanádapáca) 17 p.

Teen Angels (Csanádapáca) 17 p.

Hógolyók (Csanádapáca) 17 p.

A pápa követei (Makó) 17 p.

Szikszaisok (Makó) 17 p.

3 tanítvány (Nagybánhegyes) 16,5 p.

Angyalok (Tömörkény) 16,5 p.

"Bea bandája" (Orosháza) 16 p.

Remény Gyermekei (Tömörkény) 16 p.

Karolinás Ministránsok (Szeged) 16 p.

Eötvös 5a (Orosháza) 16 p.

Katolikusok (Kevermes) 16 p.

Szent László Apácái (Mórahalom) 15,5 p.

Angyalok (Szeged-Felsőváros) 15 p.

Törpikék (Szeged- Felsőváros) 15 p.

A földvári szupercsapat (Pusztaföldvár) 15

Szent Imre liliomai (Pusztaföldvár) 15 p.

Ministránsok (Tömörkény) 14,5 p.

Hittudósok (Gyula) 14,5

Isten Bajnokai (Mórahalom) 14 p.

Síelő papok (Gyula) 13,5 p.

Mosolygós Bibliák (Gyula) 13,5 p.

Farkasok (Tömörkény) 12,5 p.

Isten imádók (Pusztaföldvár) 12 p.

Toutus tuus (Pusztaföldvár) 12 p.



7-8. ÉVFOLYAM: 


Jóska gyerek (Családapáca) 27 p.

Fansi (Csanádapáca) 27 p.

A Szentháromság küldöttei 27 p.

Biblia hírnökei (Mórahalom) 26,5 p.

"Elit keresztények" (Orosháza) 26,5 p.

A szent "háromság" (Kevermes) 24,5 p.

 

Wadovice (Gyula) 24 p.

Bálint Sándor csapat (Szeged- Szentmihály) 24 p.

Szentjánosbogarak (H. M. Vásárhely) 23.5 p.

"Az-Ok" (Kevermes) 23,5 p.

Angyalkák (Nagybánhegyes) 23 p.

Okostojások (Tömörkény) 22,5 p.

Hívek (H. M. Vásárhely) 22,5 p.

Szent Antal (Pusztaföldvár) 22 p.

Törpillák (Szeged- Felsőváros 21,5 p.

BRT (Szeged- Felsőváros) 18,5 p.




A II. forduló feladatlapjai innen letölthetőek:



Az I. forduló eredményei: 


3-4. osztály5-6. osztály7-8. osztály
Csengelei Superhármas 21 p.Halacskák (Makó) 18 p.Jóska gyerek (Családapáca) 27 p.
Csengelei scholás lányok 21 p.Szent Péter követői (Orosháza) 17,5 p.Fansi (Csanádaőáca) 27 p.
A 3 muskétás (Csanádapáca) 20,5 p.Tiara (Orosháza) 17,5 p.A Szentháromság küldöttei 27 p.
Keresztények (Csanádapáca) 20,5 p.Vegyes (Csorvás) 17,5 p.Biblia hírnökei (Mórahalom) 26,5 p.
"Isten útján járunk" (Békéscsaba) 20,5 p.YES (Csanádapáca) 17 p."Elit keresztények" (Orosháza) 26,5 p.
Ügyes kezek (Csanádapáca) 20,5 p.Hívő atomok (Csanádapáca) 17 p.A szent "háromság" (Kevermes) 24,5 p.
Szuperlányok (Csengele) 20 p.Isten jobb keze (Csanádapáca) 17 p.Wadovice (Gyula) 24 p.
Isten 3 báránya (Mórahalom) 20 p.Teen Angels (Csanádapáca) 17 p.Bálint Sándor csapat (Szeged- Szentmihály) 24 p.
Eötvös 3. (Orosháza) 20 p.Hógolyók (Csanádapáca) 17 p.Szentjánosbogarak (H. M. Vásárhely) 23.5 p.
Zebedeus (Orosháza) 20 p.A pápa követei (Makó) 17 p."Az-Ok" (Kevermes) 23,5 p.
Pátriárkák (Csanádapáca) 20 p.Szikszaisok (Makó) 17 p.Angyalkák (Nagybánhegyes) 23 p.
Szuper hittanosok (Csanádapáca) 20 p.3 tanítvány (Nagybánhegyes) 16,5 p.Okostojások (Tömörkény) 22,5 p.
Szent Mihály Arkangyal (Szentmihály) 19,5 p.Angyalok (Tömörkény) 16,5 p.Hívek (H. M. Vásárhely) 22,5 p.
"Gézengúzok" (Orosháza) 19,5 p."Bea bandája" (Orosháza) 16 p.Szent Antal (Pusztaföldvár) 22 p.
Szivárvány!! (Szeged-Tarjánváros) 19 p.Remény Gyermekei (Tömörkény) 16 p.Törpillák (Szeged- Felsőváros 21,5 p.
Isten útján járva (Szeged-Tarjánváros) 19 p.Karolinás Ministránsok (Szeged) 16 p.BRT (Szeged- Felsőváros) 18,5 p.
Hittan Manók (Szegvár) 19 p.Eötvös 5a (Orosháza) 16 p. 
Keresztények (Kevermes) 17 p.Katolikusok (Kevermes) 16 p. 
Ördög és angyalai (Tömörkény) 15,5 p.Szent László Apácái (Mórahalom) 15,5 p. 
Fehér galamb (Pusztaföldvár) 15,5 p.Angyalok (Szeged-Felsőváros) 15 p. 
Mózes gyermekei (Pusztaföldvár) 7 p.Törpikék (Szeged- Felsőváros) 15 p. 
 A földvári szupercsapat (Pusztaföldvár) 15 p. 
 Szent Imre liliomai (Pusztaföldvár) 15 p. 
 Ministránsok (Tömörkény) 14,5 p. 
 Hittudósok (Gyula) 14,5 
 Isten Bajnokai (Mórahalom) 14 p. 
 Síelő papok (Gyula) 13,5 p. 
 Mosolygós Bibliák (Gyula) 13,5 p. 
 Farkasok (Tömörkény) 12,5 p. 
 Isten imádók (Pusztaföldvár) 12 p. 
 Toutus tuus (Pusztaföldvár) 12 p. 



Az I. forduló feladatlapjai innen letölthetőek: 



Amint tudjátok, a visszajelzések és tapasztalatok alapján minden évben igyekszünk javítani a verseny színvonalán. Az eddigiek alapján a következő változásokat szeretnénk bevezetni:

- a megoldott feladatlapot, egyéb, általunk kért anyagot pl. rajz CSAK postai úton küldjétek a Karolina Iskola 6725 Szeged Szentháromság u 70-76 címre

- a megoldott feladatlapra mindkét fordulónál  írjátok rá :

- a csapat nevét

- a hitoktató nevét

- az iskola vagy plébánia nevét

- település nevét, ahonnan jöttetek

és kérünk titeket , hogy a csapat nevén már a későbbiekben ne változtassatok akkor sem, ha esetleg a tagok változtak

- kérjük, hogy a fair play érdekében minden csapat önálló megoldást adjon be, külön csapatnévvel


Bármilyen felmerülő kérdésben állunk rendelkezésetekre telefonon (06205322699), facebookon (Timi Mezeyné Szatmári), e-mailben (bugecius kukac gmail.com) és persze személyesen


Jó versenyzést kívánunk!

A Karolina Iskola hitoktatói

Comments