Hivatalos‎ > ‎Kiemelt hirdetések‎ > ‎

Könyv-papír-olló verseny eredményei

Gábor Szélpál, 2018. márc. 4. 1:50   [ 2018. márc. 5. 4:50 frissítve ]
2018. március 2-án immár 10. alkalommal sikeresen lezajlott a Könyv-papír-olló verseny, amelyen 45 csapat (135 diák) mérte össze tudását. 
A következő eredményekkel zártak a csapatok: 


ANGOL I. kategória 

1. Zimmerman Zsolt, Prónai Anna, Jenei Soma (90/87 pont) 

Felkészítő tanár: Budai Zsuzsanna, Karolina Iskola, Szeged 

 

2. Tálosi Katalin, Nagy Kata, Bővíz Gréta (85 pont) 

Felkészítő tanár: Budai Zsuzsanna, Karolina Iskola, Szeged 

 

3. Balog Borbála, Szalai Nikolett, Vizhányó Marcell (82 pont) 

Felkészítő tanár: Budai Zsuzsanna, Karolina Iskola, Szeged 


4. Székesi Diána, Horváth Benedek, Marsi Hunor (80 pont)

Felkészítő tanár: Molnár Ildikó, Karolina Iskola, Szeged


5. Garas Kende, Gera Sára, Rikk Tímea (77 pont)

Felkészítő tanár: Bókáné Papp Éva, Alsóvárosi Általános Iskola, Szeged

 

6. Zsebeházy Ádám, Kovách György, Pásztor Áron (76 pont)

Felkészítő tanár: Budai Zsuzsanna, Karolina Iskola, Szeged

 

7. Grexák Nóra, Paplukács Dalma, Szénási Boglárka (71 pont)

Felkészítő tanár: Illés Eszter, Németh László Általános Iskola, Gimnázium, Hódmezővásárhely


8. Hajdu Márton, Perlaki Jázmin, Majernyik Eszter (68 pont)

Felkészítő tanár: Bókáné Papp Éva, Alsóvárosi Általános Iskola, Szeged

 

9. Benedek Máté, Nagy Máté, Szabó Tamás (66 pont)

Felkészítő tanár: Drabantné Gyurgyik Györgyike, Fekete István Sportiskolai Általános Iskola, Lajosmizse

 

10. Alácsi Kamilla, Rabie Jumana Rosa, Oswald Gerda (65 pont)

Felkészítő tanár: Illés Eszter, Németh László Általános Iskola, Gimnázium, Hódmezővásárhely

 

11.  Bagdi Zénó, Kispál Anna, Czepek-Sebestyén Vanda (59 pont)

Felkészítő tanár: Bókáné Papp Éva, Alsóvárosi Általános Iskola, Szeged

 

12. Seres Liza, Németh Noémi, Szöllősi Fanni (51 pont)

Felkészítő tanár: Illés Eszter, Németh László Általános Iskola, Gimnázium, Hódmezővásárhely

 

 

ANGOL II. kategória 

1. Dobi Alexa, Kószó Milla, Gácsi Balázs (90/83 pont)

Felkészítő tanár: Lengyelné Fenyvesi Mária, Madách Általános Iskola, Szeged


2. Noé Dominika, Zvolenszki Lizett, Mohácsi Abigél (80 pont)

Felkészítő tanár: Horváthné Hodács Zsuzsanna, Karolina Iskola, Szeged

 

3. Bába Máté, Olajos Tamás, Rácz Ádám (73 pont)

Felkészítő tanár: Horváthné Hodács Zsuzsanna, Karolina Iskola, Szeged

 

4. Péntek Sára, Pesti Máté, Kalmár Viktória (72 pont)

Felkészítő tanár: Bókáné Papp Éva, Alsóvárosi Általános Iskola, Szeged

 

4. Juhász Ágnes, Márkus Nikolett, Beszédes Balázs (72 pont)

Felkészítő tanár: Molnár-Berkó Rita, Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged


6. Batiz Liza, Molnár Bori, Széll Sámuel Marcell (70 pont)

Felkészítő tanár: Dénesiné Zabó Judit, Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Debrecen

 

7. Buda Emese Éva, Kecskés Alexandra, Dora Ágnes (60 pont)

Felkészítő tanár: Zámbori Szilvia, Helvécia-Ballószög Általános Iskola Kossuth Lajos Tagiskola, Ballószög

 

8. Bujdosó Péter, Tóth Ákos, Vámos Norbert (55 pont)

Felkészítő tanár: Drabantné Gyurgyik Györgyike, Fekete István Sportiskolai Általános Iskola, Lajosmizse


 

NÉMET I. kategória

1. Balás-Piri Bálint, Bozóki Ádám, Redenczki Richárd (90/84 pont)

Felkészítő tanár: Móser Anna, Karolina Iskola, Szeged


2. Kovácsik Szonja, Marton Emese, Bolla Márton (78 pont)

Felkészítő tanár: Szitó Tímea, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza

 

3. Dobay Kinga, Karlovitz Alex, Zsova Máté (75 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia, Karolina Iskola, Szeged

 

4. Kappán Dorina, Pótári Lea, Oláh Eszter (74 pont)

Felkészítő tanár: Szitó Tímea, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza

 

5. Téglás Klári, Povedák Sebestyén, Perényi Ábel (72 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia, Karolina Iskola, Szeged

 

6. Nagy Natasa, Hajdu Laura, Pál Boglárka (66 pont)

Felkészítő tanár: Csikós Edit, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza

 

7. Csontos Letícia, Gémesi Gabriella, Hajdrik Fanni (49 pont)

Felkészítő tanár: Mencel Mónika Szabina, Fekete István Sportiskolai Általános Iskola, Lajosmizse

 

8. Mészáros Gréta, Nagy Gréta, Szarvas Anna (47 pont)

Felkészítő tanár: Mencel Mónika Szabina, Fekete István Sportiskolai Általános Iskola, Lajosmizse

 

9. Dávid Benjámin, Janowsky Soma András, Szénási Vendel (45 pont)

Felkészítő tanár: Csikós Edit, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza

 

10. Farkas Nóra, Farkas-Csamangó Viktória, Ördög Dávid (38 pont)

Felkészítő tanár: Kiss Attila, Jerney János Általános Iskola, Szeged

 

11. Nagy Bettina, Nógrádi Panka, Oncsó Enikő (31 pont)

Felkészítő tanár: Kiss Attila, Jerney János Általános Iskola, Szeged


 

NÉMET II. kategória

1. Agócs Evelin, Gerendás Dorina, Berrettoni Gigliola (90/87 pont)

Felkészítő tanár: Kis-Baranyi Erika, Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kiskunhalas

 

2. Pásztor Zea, Mary Hellenthal, Balázs Eliot Emánuel (80 pont)

Felkészítő tanár: Árusné Erős Krisztina, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza

 

3. Polyák Hanna, Keszeli Boróka, Nagy Fülöp (72 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia, Karolina Iskola, Szeged

 

4. Bak Zsófia, Czagány Réka, Povedák Botond (70 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia, Karolina Iskola, Szeged

 

5. Munkácsi Bianka, Katona Jázmin, Nemes Roxána (68 pont)

Felkészítő tanár: Árusné Erős Krisztina, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza

 

6. Mikulás Kata, Szénási Kiara, Pukánszki Barna (64 pont)

Felkészítő tanár: Árusné Erős Krisztina, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza


7. Forintos Zita, Fülöpp Csenge, Magyarics Zsuzsanna, Baranyai Réka (63 pont)

Felkészítő tanár: Gazdag M. Gemma, Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest


8. Jancsik Bendegúz, Jancsik Barnabás, Németh Marcell (62 pont)

Felkészítő tanár: Bartáné Király Irén, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza

 

9. Fekete Csenge, Németh Balázs, Árus Balázs (61 pont)

Felkészítő tanár: Bartáné Király Irén, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza

 

10. Asztalos Katalin, Mezei Adél (60 pont)

Felkészítő tanár: Gazdag M. Gemma, Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest

 

11. Deák Réka, Sárosi Attila, Tovaj Gergely (55 pont)

Felkészítő tanár: Kollár Éva Andrea, Helvécia-Ballószög Általános Iskola Kossuth Lajos Tagiskola, Ballószög


12. Tóth Johanna, Téglás Borbála, Péter Áron (46 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia, Karolina Iskola, Szeged

 

13. Börcsök Emese, Csari-Mészáros Alexandra, Szabó Renáta (41 pont)

Felkészítő tanár: Herter Péter, Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest


14. Eckert Klára, Szí Ágnes, Varga Liliána (36 pont)

Felkészítő tanár: Herter Péter, Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest


A képek egyikére kattintva az album további képei is megtekinthetők.

https://photos.app.goo.gl/cqw4jWxDNXL1c0cu1
https://photos.app.goo.gl/cqw4jWxDNXL1c0cu1
https://photos.app.goo.gl/cqw4jWxDNXL1c0cu1
https://photos.app.goo.gl/cqw4jWxDNXL1c0cu1

Comments