Hivatalos‎ > ‎Kiemelt hirdetések‎ > ‎

Iskolai szakkörök, sportkörök 2019/2020

Mária Kisvárdainé Dusa, 2019. szept. 8. 1:06   [ frissítve: 2019. szept. 17. 1:41, felhasználó: Gábor Szélpál ]
feltöltés alatt

Sakk szakkör - vezeti: 

Foglalkozások időpontjai:



KEZDŐ

Főként 1-2. osztályos tanulóknak ajánlott






HALADÓ 1.



HALADÓ 2.


 


Alsós iskola szakkörök: 

Tanár neve

Szakkör neve és korosztály

Időpont

hely

     
Gáborné Puskás JuliannaKarolina tanoda
3-4. osztályosoknak
szerdánként 16-17:30a 3. A osztály tanterme (2. em. 23.).

 

 Tóth Alexandra Természettudományos szakkör
3. és 4. osztályosok
 keddenként 15.15-től 16-ig
 Zsováné Palotai Gabriella matematika szakkör 4. évfolyamszerda 15.00-16.30 
 Ráczné Bálint HajnalkaBábkészítés, bábmozgatás szakkör  Babóca Bábcsoport. 2.évfolyamnak csütörtökön 15.30-17.00 
 Borbás Gáborné Az első foglalkozás időpontja szeptember 19. /Jelentkezési lap a saját tanítótól kérhető

 1.osztályosoknak "Logikai játékok" szakkör csütörtökönként 16:00-17:00-ig 18-as teremben (1.b)
 Borbás Gáborné
Az első foglalkozás időpontja: szeptember 16. /Jelentkezési lap a saját tanítótól kérhető

 3. évfolyamos tanulóknak "Kis matematikusok" szakkör hétfőnként 15:30-17:00-ig A helyszín még alakulóban, a szakköri tagok értesítve lesznek.


 Felsős iskolai szakkörök: 

Tanár neve

Szakkör neve és korosztály

Időpont

hely


Tóth Károlyné
Bencsik Róbert

Budai Zsuzsanna

Tráserné Horváth Annamária

Bányai Judit

Tehetségfelismerő szakkör

(3 nyelvű kísérletező szakkör, Természettudományos, Biológia   Informatika)

5-6. évfolyam

szerdánként 15.00-16.30

Eötvös, kémia terem, informatika terem

Bánné Dely Zsófia
német szakkör(8. évfolyam, 1.nyelv, tehetséggondozó)
német szakkör2 (10. évfolyam, 1. nyelv, tehetséggondozó)
csüt. 7. óra 


csüt. 8. óra 

Falcione Sarolta


Grafika 

féléves díja: 5000 Ft

szerda 14.30-16.00Rajz terem
indul szept. 11.-én


Lázár Tamás       


énekkar
Kedd 14.00-15.00 
Karolina Kiskórus (5-6.évf)
Kedd 15.00-16.00 Karolina Vegyeskar
Kedd 16:00-17.00 Karolina Leánykar

Videós terem

Tarczal - Márta Edit

LEGO ROBOT 5.-8. évfolyam

hétfő 14:30- 16:00-

Informatika termek

  Csanádi Anikó

 Kilencedikes matek szakkör hétfőn 3-tól fél 5-ig 
 Varga M. Dominka  fizika szakkör kéthetente csütörtök 15:00-16:00  
 Véha Tímea, kerámia tanár (karolinás szülő)
vehatimea@gmail.com, 30/644-36-02



 Kerámia szakkör CSÜTÖRTÖK 15:00-16:30
1. foglalkozás: szeptember 19.
 Alagsori technika terem
 
Bányai Judit


kémia versenyfelkészítő és kísérletező szakkör Péntek 0. óra
Páratlan héten a 7. évfolyamnak, páros héten a 8. évfolyamnak. 
 
 
Bányai Judit


 Pénzügyi szakkör csak felsősöknek hirdetem meg az idén. Októbertől indul a versenykiírás napjától. Időpontja és helye változó: versenyzőkkel külön egyeztetés alapján 
 Horváth Tibor


 matematika szakkör 5.A-nak szerda 6.óra
7-8.A-nak szerda 7.óra
 



Sportkörök 


Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Kosárlabda

1-4. évf.  lány

15.00-15.45

Csarnok

Bereczki Lajos -

Foci 5-12. évf.

15.00-15.45

Csarnok


Kosárlabda  1.-4. évf. lány

15.00-15.45

Csarnok

Olasz Csaba

Röplabda

7-12. évf.

15.00-16.30

Csarnok

Bereczki Lajos

Foci

5-12.évf.

15.00-15.45

Csarnok

Blahó Bence

Kosárlabda

3.-4. évf. lány
15.45-17.15

 

5.-8. évf.

17.15-19.00

Csarnok

 

Bereczki Lajos

Foci 1.-2. évf.

15.45-16.30

Csarnok

Blahó Bence

Kosárlabda

3.-4. évf. lány
15.45-17.30

 

9.-12. évf.

17.30-18.00

Csarnok

 

Bereczki Lajos -

Kosárlabda 1.-4. évf.

fiú

16.30-18.00

Csarnok

Bereczki Lajos

Foci

1-2.évf. 

15.45-16.30

Csarnok

Bereczki Lajos-

Kosárlabda  1-4. évf. fiú

16.00-17.30

Nagytornaterem

Bereczki Lajos

Foci 3.-4. évf.

16.30-17.15

Csarnok

 


Néptánc -

5.-12.évf.

15.00-16.30

Nagy tornaterem

Blahó Bence
Kosárlabda lány

3.-4. évfolyam

Nagy tornaterem

Bereczki Lajos

Foci

3-4.évf. 

16.30-17.15

Csarnok

Rusz Alajos

Küzdősport -

 7-12. évf.

Jiu-jitsu

17.30-19.30

Nagytornaterem

Korom Tamás -Röplabda -

7.-12. évf.

17.15-19.00

Csarnok


László Anita

Ritmikus gimnasztika

16.00-17.30

Nagy tornaterem

Bereczki Lajos

Foci lány


17.15-18.00

Csarnok

Gellén Kunos Margit

Asszonytorna

16.15-17.15

Tánc terem

László Anita

Ritmikus gimnasztika

15.45-17.15

Nagy tornaterem

Rusz Alajos

Küzdősport -

Jiu-jitsu

18.00-19.30

Nagy tornaterem


László Anita

Ritmikus gimnasztika

16.00-17.30

Nagy tornaterem

 

Bereczki Lajos
Lányfoci

7-12. évf.

17.45-18.00

Nagy tornaterem

 



 Rusz Alajos

Küzdősport -

Jiu-jitsu

 

17.30-19.30

 


Gyógytestnevelés azoknak, akiknek az orvosi besorolása indokolja, kötelező valamelyiken részt venni.

15.00-15,45

15.45-16.30

16.30-17.15

Tánc terem


Olasz Csaba

Asztalitenisz -

7.-12.évf.

15.00-16.30

Tánc terem


Gyógytestnevelés azoknak, akiknek az orvosi besorolása indokolja, kötelező valamelyiken részt venni.

15.00-15,45

15.45-16.30

16.30-17.15

Tánc terem

 

 

 
 


Comments