Hivatalos‎ > ‎Kiemelt hirdetések‎ > ‎

Hittanverseny 1. forduló eredményei és a 2. forduló feladatlapjai

Brigitta Szunyi, 2017. ápr. 3. 0:13

Kedves Versenyzők! 
Mindhárom korcsoport 2. fordulójának feladatlapjai elérhetőek! 

Igyekeztünk e-mailben mindenkinek visszajelezni, ha megkaptuk a feladatlapokat. Aki esetleg elküldte, de nem kapott visszajelzést, és nem is találja a csapatát a lenti táblázatokban, kérjük jelezze a 06 20 5322 699 telefonszámon vagy emailben a bugecius kukac gmail.com címen. 

További sikeres versenyzést kívánunk! 

Karolina Hittan Munkaközössége 


Eredménytábla az első forduló után: 

I. csoport, 3/4. osztály


Eötvös József Katolikus Ált. Isk.        

43

Karácsony János Iskola  

43

Szt. László Király Plébánia

43

Nagyboldogasszony Katolikus Iskola (Lázár Kamilla)

42

Isten Báránykái

41

Nagyboldogasszony Katolikus Iskola (Geebelen Melinda)

41

Tömörkény (Nagyhalmágyi Eszter)

40

Tömörkény (Bánfi Melinda)

40

Jézus Szive Plébánia

40

Isten Lovagjai

39

Isten Lovasai

36

Tömörkény (Gebri Pál)

35

Szuper Hármas

33,5

Isten Báránya

33,5

A Legendák Sosem Halnak Meg

33,5



Fekete István Ált. Isk.






28


II. csoport, 5/6. osztály








Csorvás (Kerekes Péter)

62

Gerendás (Mucsi Dániel)

62

A Biblia Hírnökei

60

Tömörkény (Papp Kamilla)

59

Szarvas (Gyekiczki Szilvia)

59

Szentek Közössége

58,5

Gerendás (Barakonyi Alexandra)

58

Gerendás (Liptál-Galló Viktória)

57

6. csapás .

56

Áldottak

56

Környezetvédők

55

Eötvös József Katolikus Ált. Isk. (Friedl Kitti)

55

Fekete István Ált. Isk.

53


Székács József Közokt. Intézm. (Klembuc Eszter)    

50

Székács József  Int,(Kalló Sára)                                  

50

Tömörkény   (Nikolics  Márió)       

49












III. csoport, 7/8. osztály









Eötvös József Katolikus Ált. Isk. (Berta Réka)

67

Csengele (Katona Johanna)

65

Csorvás (Lévai Bettina)

63

Gerendás (Huszár Andrea)

63

Kevermes (Halász Lilla)

62

Nagyboldogasszony Kat. Ált. Isk. )Hróbár Rebeka)

60

Székács József Ev. Isk. .

60

Csengele (Gulyás Anita)

58

Csengele (Balogh Nóra)

58

Nyilas Dániel és csapata

57

Székács József Ev. Isk. (Békési Ádám)

56

Tömörkény (Korbel Nikoletta)

56

Tömörkény (Volford Márkó)

46












A 2. forduló feladatlapja: 

Comments