Hivatalos‎ > ‎Intézmények‎ > ‎Óvoda‎ > ‎2013/2014‎ > ‎

2014. március 10.

Nyílt nap a Süni csoportban

2014. január 21.

Nyílt nap alkalmával a gyerekek szülei betekintést nyerhettek az óvoda mindennapjaiba. Gyerekek izgatottan várták a szüleiket, hogy megmutathassák nekik ismereteiket a tavi élővilágról, a tóparton élő növényekről, állatokról.

Óvodai mindennapok

2013. november

"Ez a gomba de megnőtt" - Szakmai nap

2013. október 7.

A délelőtt során a gyerekek megépítették a „Gomba falut” saját készítésű gomba házakból. Közben, aki szeretet volna a babaszobában részt vehetett gombavásáros játékban, a gombavásárlás mellett „gombaszakértői” szerepre is vállalkozhattak, amit előző napokban a piacon megismerhettek. Szülők bevonásával megismerkedtek a gombák részeivel, veszélyeivel, felhasználásával. Gomba képet ragasztottak egyéni ötletek alapján, közben felelevenítettük az őszhöz kapcsolódó mondókákat, verseket, dalokat. „Szeretetpercek” alkalmával a gyerekek rácsodálkoztak a teremtett világ szépségére, értékeire és ennek megőrzésére, ápolására.