Zongora tanszakos növendékeink eredményei

Brigitta Szunyi, 2017. máj. 23. 7:16   [ 2017. máj. 24. 1:11 frissítve ]
2017. március 1. Szentes:
A minden évben megrendezésre kerülő Megyei Kortárs Zenei Verseny rangos zenei találkozó a szólisták és a különböző kamara formációk számára. Igazi zenei „csemegéket” lehet ilyenkor hallani a megye számtalan alapfokú művészeti intézményéből ideutazott fellépőktől – korosztálytól függetlenül.
A Karolina diákjai is sikeres műsorszámokat vittek, melyek az alábbi minősítéseket érdemelték ki:

Bucskó Gergely „Kiváló” Felkészítő tanár: Hegedűsné Dobai Csilla
Téglás Klári „Jó” Felkészítő tanár: Nagy-Szabó Kornélia
Thékes Lili „Jó” Felkészítő tanár: Nagy-Szabó Kornélia
Mészáros Maja/Cedolini Annalisa „Dicséret”

Felkészítő tanár: Hegedűsné Dobai Csilla

2017. március 20.

Harmadik alkalommal hirdették meg a „Vi-Va Star” nemzetközi web-zongoraversenyt, melyen elindult:

Téglás Klári „Ezüst” Felkészítő tanár: Nagy-Szabó Kornélia
Thékes Lili „Ezüst” Felkészítő tanár: Nagy-Szabó Kornélia
Csikós Dorka/Somogyi Boglárka négykezese „Bronz” minősítést szerzett.

Felkészítő tanár: Csikós-Szelezsán Bea

Először vettünk részt az Óbecsén évente megrendezésre kerülő, nemrég indult, mindösszesen még a 6. „Fantast” Nemzetközi Zenei Versenyen, melyet impozáns környezetben, egy gyönyörű kastélyban bonyolítottak le. Több napos rendezvény sorozatról van szó, sokféle hangszeres kategóriában, az egészen kezdőtől a középiskolás korcsoportig bezárólag bárki képviseltetheti magát.

A zongora kategória díjazottjai a saját korcsoportjukban:

Bucskó Gergely (6.A) l. díj (100/99 ponttal) Felkészítő tanár: Hegedűsné Dobai Csilla
Sóti Zsófia (8.b) I. díj (100/90 ponttal) Felkészítő tanár: Csányi Zoltán
Kiss Abigél (3.c) ll. díj (100/86 ponttal) Felkészítő tanár: Csikós-Szelezsán Bea

Nagyon büszkék vagyunk rájuk és hálásan köszönjük az érintett osztályfőnökök támogatását!