Hivatalos‎ > ‎Intézmények‎ > ‎Gimnázium‎ > ‎

Tanárok

A GIMNÁZIUMBAN TANÍTÓ TANÁROK 2018/2019-eS TANÉVI NÉVSORA ÉS FOGADÓÓRÁI:

 

Tanár neve

Fogadóóra időpontja

Fogadóórára előzetes bejelentkezés módja

Ágó Mária

hétfő 9:00-10:00

agomarika@gmail.com

Bánné Dely Zsófia

hétfő 11:10-11:55

dely.zsofia@karolinaiskola.hu

Bányai Judit

szerda 12:05-12:50

62/420-248; gyfbj5@gmail.com

Bencze Ivett M. Regina

szerda 11:10-11:55

regina@iskolanoverek.hu

Bencsik Róbert

hétfő 8:15-9:00

bencsik.robert@karolinaiskola.hu

Bereczki Lajos

szerda 8:15-9:00

70-5939644

Berta Zsófia

csütörtök 9:00-10:00

bertazsofia91@gmail.com

Blahó Bence

hétfő 11:10-12:00

blahobence@gmail.com

Bradács Andrea                

hétfő 8:15-9:00

bradacs@hotmail.com

Budai Zsuzsanna

péntek 10:15-11:00

zsuzskabudai.4@gmail.com

Csanádi Anikó

hétfő 8:00-9:00

csanadianiko64@gmail.com

Csányi Judit

hétfő 11:10-12:00

jjudit71@gmail.com

Diószeghy Andrea

hétfő 8:15-9:00

dioszeghy.andrea@karolinaiskola.hu

Erős Katalin M. Renáta

 szerda 10:15-11:00

62/420-248

Falcione Sarolta

hétfő 10:15-11:00

falcione67@gmail.com

Fodorné Kelemen Ágnes

hétfő 8:15-9:00

kelemen.agnes@karolinaiskola.hu

Gellén Kunos Margit

szerda 8:00-9:00

gellenmargo@gmail.com

Gellér Alíz

kedd 16:00-17:00

gelleraliz@gmail.com

Horváth Tibor

péntek 10:15-11:00

htibor927@gmail.com

Horváthné H. Zsuzsanna

hétfő 10:15-11:00

hodacszs@karolinaiskola.hu

Kéri László

kedd 12:05-12:50

keri.laszlo@karolinaiskola.hu

Kiss Ágostonné

hétfő 12:05-12:50

kissago2011@gmail.com

Kissik Noémi

szerda 12:05-12:50

kissiknoemi@gmail.com

Kisvárdainé Dusa Mária

péntek 11:10-11:55

üzenőn keresztül

Komáromi Miklós

hétfő 9:00-10:00

komaromi6@gmail.com

Kószó Kristóf

kedd 9:15-10:00

kcskoszo@gmail.com

Kulácska Anna

kedd 12:05-12:50

anna.kulacska@gmail.com

Lázár Tamás

hétfő 12:00-13:00

lezertamas@gmail.com

Magyaros Rita M. Veronika

szerda 10:15-11:00

+36306879962; magyarosrita63@gmail.com

Makai M. Csilla

hétfő 13:00-14:00

+36303537104

Mezeyné Szatmári Tímea

szerda 11:10-12:05

bugecius@gmail.com

Molnár Ildikó

kedd 12:05-12:50

molnar.ildi1004@gmail.com

Molnár Katalin

kedd 10:00-11:00

katamo67@gmail.com

Móser Anna

csütörtök 9:15-10:00

moser.anna@karolinaiskola.hu

Olasz Csaba

hétfő 9:15-10:00

olasz0404@gmail.com

Pappné Simor Kinga

hétfő 9:15-10:00

simorkinga@gmail.com

Somorjai Karola

somorjaikarola@gmail.com

Szabó Mária

csütörtök 9:15-10:00

szmarcsis@gmail.com

Szegedi Ágnes

 

szegedi.agnes@karolinaiskola.hu

Szilágyi Rita

szerda 9:00-10:00 

szilagyi.rita@karolinaiskola.hu

Szűcs Péter

péntek 13:30-14:30

szucspetermail@gmail.com

Szűcsné Kopasz Kinga

szerda 12:05-12:50

szucsne.k.kinga@gmail.com

Tarczal-Márta Edit

kedd 11:10-11:55

tarczal.martaedit@gmail.com

Tasnádi Orsolya

péntek 12:05-12:45

tasnadi.orsolya@karolinaiskola.hu

Tóth Károlyné

kedd 10:00-11:00

knetoth@gmail.com

Tráserné Horváth Annamária

szerda 11:10-11:55

traser.annamaria@karolinaiskola.hu

 

 

 

Varga Beáta M. Dominika

péntek 14:00-14:45

mdominikassnd@gmail.com

Kozma Júlia

csütörtök 13:00-13:45

kozma.julia@karolinaiskola.hu

Kohári György

alliatgyorgy@gmail.com

Horváth Tamás

csütörtök 11:00-11:45

horvathtamas931129@gmail.com

Kocsisné Drobni Erika szerda 10:00-10:45 üzenőn keresztül

Gimnázium hírei

  • Mentális matematika junior Európa-bajnokság Tanítványunk, Szin Jázmin 5.A osztályos diákunk  képviselte Magyarországot a múlt héten a mentális matematika junior-Európa-bajnokságon,   https://www.vajma.info/cikk/magazin/11019/Egy-szegedi-diaklany-lett-a ...
    Létrehozta: Gábor Szélpál, 2019. jún. 12. 23:18
  • Angolosok előadása Budapesten Június negyedikén gimnáziumunk 9.a második nyelves angolos csoportja megmérette magát Budapesten, az EnglishOnStage elnevezésű dráma délutánon. A csoport által írt és színpadra állított színdarabunkat nagy taps és nevetés kísérte ...
    Létrehozta: Gábor Szélpál, 2019. jún. 11. 6:21
  • Robotverseny eredménye  "Az ELTE Savaria Egyetemi Központja szervezésében lezajlott Szombathelyi Robotversenyen az SZTE TTIK Informatikai Intézet LogProg szakkörének mindkét induló csapata egy-egy aranyérmet nyert a II. és III. (azaz a 7 ...
    Létrehozta: Gábor Szélpál, 2019. jún. 6. 1:07
  • Kötelező olvasmányok jegyzéke a 2019/2020-as tanévben 5. osztály:           1. Lázár Ervin: Szegén Dzsoni és Árnika                           2. Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúkMindkét regényhez kérünk olvasónaplót. Az írott szöveg (cselekményismertető, szereplők, helyszínek) ne haladja meg a ...
    Létrehozta: Gábor Szélpál, 2019. máj. 13. 5:47
  • X. Országos Robotprogramozó verseny "A SZTE TTIK Informatikai Intézet LogProg szakkörénekcsapata az idei X. Országos Robotprogramozó versenydöntőjében a legnehezebb, 7-8. osztályos (rapid)kategóriában aranyérmet nyert.A csapat tagjai:Somorjai Lili (Karolina ...
    Létrehozta: Mária Kisvárdainé Dusa, 2019. máj. 13. 6:32
1 - 5 bejegyzés látható (összesen 78 van). További elemek »