Hivatalos‎ > ‎Intézmények‎ > ‎Gimnázium‎ > ‎

Osztályok


5. A - Olasz Csaba és Erős Katalin M. Renáta

Tanulói névsor:
  • Balás-Piri Bálint
  • Balogh Emese
  • Bóka Viktor Máté
  • Borbás Réka
  • Bozóki László Ádám
  • Cziráki Dorka
  • Cseh Julianna
  • Csiszer Luca
  • Dobay Rita
  • Domonkos Ádám
  • Dulka Rebeka Zsuzsanna
  • Eperjesi Boglárka Fanni
  • Erhardt Levente
  • Farkas Tóbiás
  • Harman Eszter
  • Jankovics Júlia
  • Jászberényi Éva
  • Jusztin Barnabás
  • Kiss Anna Róza
  • Kocsis Gergely Koppány
  • Komáromi Csenge Kata
  • Laukó Emese
  • Pálföldi Csenge Vivien
  • Papp Zsófia Zita
  • Pinnyey Boróka Borbála
  • Polyák Anna Orsolya
  • Pusztai Dániel Márton
  • Redenczki Richárd
  • Szalkai Attila
  • Szögi Míra Zoé
  • Tremmel Máté
  • Vajda Zsófia
  • Varga Bertalan Péter
  • Velkey Zita Zsófia
  • Vilmos Édua Zita

6. A - Magyaros Rita M. Veronika

Tanulói névsor:
  • Aranyosi-Vitéz Zsófia
  • Bővíz Gréta Boróka
  • Dobay Kinga
  • Horváth Benedek György
  • Jenei Soma Márton
  • Kalocsai Balázs
  • Karlovitz Alex
  • Kószó Míra
  • Kovách György
  • Markovics Lili
  • Marsi Hunor
  • Mészáros Ferenc Balázs
  • Monoki Tamás
  • Nagy Kata
  • Nyári Hanna
  • Papp Borbála Rozália
  • Pásztor Áron András
  • Perényi Ábel
  • Povedák Sebestyén
  • Prónai Anna Flóra
  • Somogyvári Anna Barbara
  • Szalai Nikolett Anita
  • Szekeres Roland Attila
  • Székesi Diána
  • Tálosi Katalin Eszter
  • Téglás Klára Erzsébet
  • Tóth Fanni
  • Vajda Máté
  • Varga Csongor Balázs
  • Vizhányó Marcell
  • Zimmermann Zsolt Gábor
  • Zsova Máté Tamás
 
7. A - Csányi Judit

Tanulói névsor:
  • Bába Máté
  • Berec Helga
  • Bucskó Gergely
  • Dabis Kinga Eszter
  • Gyovai Virág
  • Gyurcsik Dorottya
  • Gyuris Hanna
  • Hajnal Levente Hunor
  • Harman Ádám
  • Janzsó Dávid Gábor
  • Kiss Boglárka Szonja
  • Kiss Máté
  • Kocsis Dávid
  • Koós Lili
  • Laukó Levente
  • Magos-Dóra Márton
  • Mellár Márton Viktor
  • Mészáros Levente
  • Mezey Zsuzsanna Mária
  • Mohácsi Abigél
  • Németh Botond
  • Noé Dominika
  • Olajos Tamás
  • Perényi Boglárka
  • Péter Ákos
  • Rácz Ádám
  • Régaisz Roland
  • Somorjai Lili
  • Szakál Ákos Balázs
  • Szalkai Erika
  • Székely Sára Mária
  • Szkiva Noémi Sára
  • Tóth Blanka
  • Zvolenszki Lizett

8. A - Kiss Ágostonné

Tanulói névsor:
  • Andrócki Zalán
  • Bak Zsófia Eszter
  • Balasi Gellért
  • Batancs Donát
  • Búza Péter
  • Czagány Réka
  • Csata Emma
  • Deák Fanni Szimonetta
  • Dobó Péter Ákos
  • Dobó Petra
  • Fajka Emma
  • Fejes Kornél Szabolcs
  • Hornyák Andrej
  • Hubai Rebeka
  • Kakas Regina Terézia
  • Karsai Johanna Sára
  • Keszeli Boróka
  • Koncz Máté
  • Kovács Klára
  • Lázár Domonkos Boldizsár
  • Nagy Fülöp Tamás
  • Ordódy Henrietta
  • Péter Áron
  • Polyák Hanna
  • Povedák Botond István
  • Sápi Máté
  • Szabó Marcell
  • Székesi Marcell
  • Szűcs Kata
  • Téglás Borbála Zsuzsanna
  • Tót Benjámin Márk
  • Tóth Balázs
  • Vereczkey Kincső Margit
  • Vikor Csilla Nóra
  • Virág Benke Nimród 



9. A - Bencsik Róbert

Tanulói névsor:
  • Bába Eszter
  • Bakó Nóra Lili
  • Borsos József
  • Böhler Zsuzsanna
  • Csanádi Dóra Luca
  • Csanádi László Gellért
  • Cserháti Veronika
  • Csonka Nóra
  • Fábián Berta
  • Futó Attila
  • Gyuris Ágnes
  • Heiler Szonja
  • Kalmár Péter Zoltán
  • Kalocsai Nóra
  • Kádas Péter Nándor
  • Komáromi Lilla Ajnácska
  • Kozma Anita Krisztina
  • Ottlik Vivien Natália
  • Özvegy Bianka
  • Papp Veronika Rita
  • Pásztor Lili Jázmin
  • Perényi Hajnalka
  • Sebők Boglárka
  • Tóth Jakab
  • Váraljai Bori
  • Várnagy Anna Judit
  • Veres Kata Mária

 9.A osztály honlapja

9. B - Gellénné Kunos Margit

Tanulói névsor:
  • Bernát Sára Ilona
  • Buha-Kis Gréta
  • Dékány Fanni Anna
  • Dobler Viktor László
  • Dudás Szabolcs
  • Gubina Eszter Jázmin
  • Halmai Brigitta Andrea
  • Holler Andrea
  • Kosóczky Áron
  • Kovács Kiara Klaudia
  • Magyar Erika Flóra
  • Medgyesi Csanád
  • Motato Garzon Maria Victoria
  • Nagy Borbála Teodóra
  • Nárai Attila Ádám
  • Nyári Eszter Tünde
  • Nyári Ivett Mária
  • Ótott József
  • Peredi Édua
  • Pintér Petra Gvendolin
  • Reisz Gábor
  • Rusz Regő Levente
  • Sóti Zsófia
  • Szekeres Anasztázia
  • Szűcs Gergely
  • Vajda Marcell Péter
  • Váradi Blanka Gabriella
  • Vida-Szűcs Gellért

 



10. A - Tóth Károlyné

Tanulói névsor:
  • Babenyecz Hedvig
  • Berta Virág
  • Csordás Ildikó Regina
  • Dabis Réka
  • Gál András
  • Gyovai Ferenc
  • Keszeli Viola
  • Kiss Borbála
  • Kiszel Dániel
  • Koncz Réka
  • Kovács-Krassói Botond
  • Lázár Luca
  • Medgyesi Döme
  • Mezey Kristóf András
  • Murvai Emese
  • Perényi Enikő
  • Szarvas Petra
  • Timár Zsófia
  • Tóth Balázs Szabolcs
  • Varga Ákos
  • Zelenka Eszter
  • Zsivkovits Eszter




10. B - Bencze Ivett M. Regina

Tanulói névsor: 
  • Balla Natália
  • Balogh Nóra
  • Bite Anna
  • Dégi Jázmin Bonita
  • Draskóczy Emma Katalin
  • Fülöp Eszter Barbara
  • Kakas Gergő József
  • Karsai Anna Karolina
  • Király Réka
  • Nagy Donát
  • Nagy Mária Lilla
  • Pergel Kata
  • Rónaszéki Bertalan
  • Stankovic Igor
  • Szabó Bence Bálint
  • Szakál Anna Eszter
  • Szögi Franciska
  • Teodor Flóra
  • Tornyi Robertina
  • Tóth Áron
  • Tóth Laura
  • Vereczkey Villő
11. A - Kéri László 

Tanulói névsor:
  • Balasi Gergely
  • Cserháti Lenke
  • Csonka Dorka
  • Gyurcsik Máté Tamás
  • Katona Olívia
  • Kónya Péter Miklós
  • Kravz Mikolt Mirjam
  • Magos-Dóra Lili
  • Matók Daniella
  • Nagy Lili Sarolta
  • Noé Benedek
  • Ótott Róza Judit
  • Piller Mimi
  • Polyák Péter Ábel
  • Rácz Renáta
  • Setény Adél Anna
  • Szabó Nóra Ágnes
  • Szalai Dénes Ferenc
  • Sztathatosz Sebestyén
  • Szunyog Bernadett Mária
  • Tisóczki Melinda
  • Váraljai Zsombor
  • Vikor Anna Veronika
  • Vilmos Etelka Klára



11. B - Komáromi Miklós

Tanulói névsor:
  • Adamecz András Vazul
  • Baranyi Ferenc
  • Bencsik Dominik Bence
  • Benke Amarilla
  • Bozsó Barbara Annabella
  • Cérna Glória
  • Fenyvesi Timót
  • Gálfi Bernadett
  • Lakatos Koppány 
  • Losonczi Gréta
  • Olgyay Boróka
  • Rescsik Márk
  • Rózsa Lukács
  • Soós Judit
  • Szarvas Betti
  • Tamaskó Csaba
  • Tamaskó Zsolt
  • Tanács Patrik
  • Tarjányi Rebeka Anna
  • Újvári Fanni
  • Vízhányó József
12. A - Csanádi Anikó

Tanulói névsor:
  • Bálint Orsolya Ida
  • Biacsi Brigitta Margit
  • Bobály Zita Erzsébet
  • Futó Ágota
  • Gyuris Nikolett
  • Kákonyi Regina
  • Kalmár Anett Dorina
  • Kalmár Katalin
  • Kalocsai Veronika
  • Kovács-Krassói Panna
  • Körmöczy Dorabella
  • Lukics Dominika Mária
  • Maczej Alexandra
  • Nádor Zea Afrika
  • Sári Helga
  • Vass Mirjam




12. B - Kissik Noémi

Tanulói névsor:
  • Bálint Hanna
  • Balla Noémi Anita
  • Baráth István Gyula
  • Bíró Barbara
  • Csizmazia Réka
  • Dongó Regina Mónika
  • Fábián Gergő Ábel
  • Fejes Dominika
  • Frőhling Bence László
  • Hegedűs Inez Loretta
  • Magdits György Árpád 
  • Marosi Levente Mózes
  • Miklóssy Dzsenifer
  • Raffael Krisztián
  • Reisz József
  • Szabó Kinga
  • Veréb Dániel
  • Zengő Ágnes


Gimnázium hírei

  • Nyílt nap a Karolina Gimnáziumban Iskolánk nyílt napot tart az érdeklődő szülők és diákok részére, amelyre szeretettel  hívunk és várunk mindenkit, hogy betekintést nyerjenek iskolánk mindennapjaiba. Az idei tanév nyílt nap időpontja: 2017. november 9 ...
    Létrehozta: Brigitta Szunyi,
  • Gimnáziumi felvételi előkészítő Gimnáziumunkban 5 alkalommal ingyenes foglalkozásokat rendezünk magyar nyelvből és matematikából a négy és a nyolc évfolyamos gimnáziumba jelentkezőknek, melyeken segítséget nyújtunk a felkészüléshez a központi írásbeli felvételire. Időpontok: 1. 2017 ...
    Létrehozta: Brigitta Szunyi,
  • Tehetséghét az 5.A-ban 2017. szeptember 3. hetében szokásainkhoz híven a 8 évfolyamos kis gimnazisták, azaz az 5.a osztály délutánjain tehetségnapokat tartottunk. A program célja a diákok megfigyelmezése a különböző foglalkozásokon. Játsszunk a ...
    Létrehozta: Brigitta Szunyi, 2017. okt. 5. 4:14
  • Tanulmányút Németországban 2017. szeptember 21-28. között nyolctagú diákcsapat utazott Németországba, a Hessen tartománybeli Amöneburg gimnáziumának (Stiftsschule St. Johann) a meghívására. Szeptember 21-én, csütörtökön este éreztünk meg egy frankfurti repülőút, majd ...
    Létrehozta: Brigitta Szunyi, 2017. okt. 4. 5:42
  • Kötelező olvasmányok jegyzéke a gimnáziumban a 2017/2018-as tanévben   5. osztály: 1. Lázár Ervin: Szegén Dzsoni és Árnika                         2. Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk    6. osztály: 1. Gárdonyi Géza: Egri csillagok                        2. Választható: Michael Ende: Momo   7. osztály ...
    Létrehozta: Brigitta Szunyi, 2017. szept. 3. 23:52
1 - 5 bejegyzés látható (összesen 5 van). További elemek »