Küzdősport a Karolinában

Mária Kisvárdainé Dusa, 2020. jan. 4. 8:11   [ 2020. jan. 4. 8:13 frissítve ]
Az Olasz család 2018 szeptemberében kezdte el a ju-jitsu gyakorlását a Karolina tornatermében. A 3 diplomás családfő számára nagyon fontos a rendszeres mozgás, sportolás, így gyerekeit is magával hozta az edzésekre. Akkor még Olasz Attila óvodás volt, Olasz Laura pedig 8. osztályos tanuló. Az Olasz család az edzéseken megismerkedett a Karolina
iskola küzdősportoló diákjaival és úgy döntöttek, hogy idén szeptembertől ebben az intézményben folytatják tanulmányaikat. Most Olasz Attila első osztályos, Olasz Laura pedig 9.-es. (Attila hihetetlen tehetséges ezért tettem kivételt vele, ugyan is ilyen kicsi gyereket nem szoktam vállalni-nyilatkozta az edző). Az iskolában 3. éve lehet választani 4-5. testnevelés óra helyett a ju-jitsut a 7-12. évfolyamosoknak. Jelenleg 12 diák barátkozik ezzel az igen nehéz és bonyolult harci művészettel.
Rusz Alajos edző
A fotón az edzéseken legtöbbször jelenlévő tanulók szerepelnek.