Induló szakköreink a 2016/2017-es tanévben - általános iskola

Brigitta Szunyi, 2016. szept. 9. 4:14   [ 2016. szept. 16. 4:13 frissítve ]

SPORT 

Kosárlabda - fiú - 3-4. évfolyam 

kedd: 17.00- 18.00  és csütörtök 15.00-16.30 

Vezeti: Bereczki Lajos 

 

Kosárlabda - lány - utánpótlás

1-2. évfolyam: kedd:  16.00-17.00 és csütörtök: 16.30-17.30 

3-4. évfolyam: kedd:  16.00-17.00,  csütörtök: 16.45-18.00 és péntek 15.00-16.00 

Vezeti: Blahó Bence

 

Kosárlabda - 5-8. évfolyam

Csütörtök: 17.00-18.00

Vezeti: Blahó Bence

 

Foci

1-4. évfolyam: hétfő: 16.00-17.00 és péntek 16.00-17.00

5-8. évfolyam: hétfő: 15.00-16.30 és péntek 15.00-16.00

Vezeti: Bereczki Lajos

 

Ritmikus gimnasztika

hétfő: 16.00-17.30, szerda 15.45-17.15 és péntek 16.00-17.30

Vezeti: László Anita

 

Gyógytestnevelés

hétfő: 15.00-15.45,  kedd: 15.00-15.45, csütörtök: 15.00-15.45

Vezeti: Nagy Ágnes Virág

 

 

IDEGEN NYELV

Angol szakkör 3. osztályosoknak 

3.a: szerda  14.10-14.55

3.b: szerda: 10.15-11.00

3,c:  szerda  15.00-15.45

Vezeti: Vilmos Zita


Német szakkör 3. osztályosoknak

kedd 15.00-15.45

Vezeti: Guba Katalin


 

MATEMATIKA

Alsós matematika szakkör

1. évfolyam „Játékosan fejlődők” szakkör : szerda: 16.00-17.00

Vezeti: Zsováné Palotai Gabriella

2. évfolyam „Versenyezzünk” szakkör: péntek: 16.00-17.00

Vezeti: Borbás Gáborné

3. évfolyam „Felkészülünk Eszesek” szakkör: csütörtök: 16.00-17.00

Vezeti: Zsováné Palotai Gabriella

4. osztályosok „Eszesek” szakkör: csütörtök: 16.00-17.00

Vezeti: Borbás Gáborné


Pénzügyi szakkör 4-8. évfolyam
péntek: 15.30-17.00 (novemberi kezdés)

vezeti: Bányai Judit


MAGYAR

Bábszakkör

4 osztályosoknak: szerda: 16.00-17.30

Vezeti: Gáborné Puskás Julika

 

Bábkészítő szakkör

csütörtök: 15.00-16.30

Vezeti: Ráczné Bálint Hajnalka

 

Diákújságíró szakkör

diákokkal egyeztetett egyéni időpontban

Vezeti: Pappné Simor Kinga

 

 

TERMÉSZETISMERET

Tehetségfelismerő természetismeret szakkör az 5-6. osztályosok számára

Hétfő 15.00-16.30 

Vezeti: Tóth Károlyné, Bányai Judit, Tüske Magdolna, Kisvárdainé Dusa Mária



INFORMATIKA

Robotika 6-8. évfolyam

szerda: 15.00-16.15, helye: Agóra

vezeti: Hertelendy Anett

Comments