Hivatalos‎ > ‎Intézmények‎ > ‎Általános iskola‎ > ‎

Osztályok


1.a - Víg Ilona és Szűcs Klára

Tanulói névsor:
  • Borka Zenke Abigél
  • Draskóczy Ede István
  • Gémes Gerda Rebeka
  • Hugo Sierra Garcia
  • Jánossy Benedek Levente
  • Kemény-Kriston Csenge
  • Klivényi Nóra
  • Kormos Botond
  • Kószó Lea
  • Kovács Gergely
  • Körmöczi László Hunor
  • Kupeczik Flóra
  • Lakatos Noémi Eszter
  • Mészáros Zsombor
  • Mezei Kitti
  • Nagy Huba
  • Schiller Petra
  • Seres Balázs
  • Szanka Ferenc Miksa
  • Szilágyi Árpád Kálmán
  • Szilágyi Kata
  • Szommer Tímea
  • Valach Máté
  • Váraljai Nóra
  • Varga-Berta Ákos
  • Varga Zsófia
  • Vasi Abigél Fruzsina



1.b - Piros-Vaszil Gabriella és Zsováné Palotai Gabriella

Tanulói névsor:
  • Aranyosi-Vitéz Borbála
  • Báics András Barnabás
  • Bilicki Martin
  • Csányi Hanga
  • Erdőhelyi Eszter
  • Fekete Botond Viktor
  • Felhő Zsombor Lőrinc
  • Fodor Anna
  • Frányó Anna Luca
  • Jankovics Ilona
  • Jászberényi Miklós
  • Juhász Réka Zsófia
  • Kalmár Tamás
  • Kalocsai Bernadett
  • Kisfaludi Botond Simon
  • Kiszel Vanda
  • Novák Bence Ferenc
  • Polyák Borbála Lenke
  • Rigó Jázmin
  • Szabó Balázs Márk
  • Szalai Katalin Ildikó
  • Szögi Noah Milán
  • Szrnka Donát
  • Takács Lili
  • Tóth Keve
  • Tóth Péter Lázár
  • Vadas Kornél
1.c - Polyákné Márta Krisztina és Kánya Rita

Tanulói névsor:
  • Berta Alex
  • Böngyik Sára
  • Bucskó Veronika
  • Cedolini Carlotta
  • Farkas Mózes
  • Gábor Ádám
  • Gulyás Imre
  • Gyuris Gergely György
  • Harman Benedek
  • Horváth Zselyke
  • Kiss Áron László
  • Kovács Dávid
  • Kovács Pál
  • László Ágnes Mária
  • Mészáros Pál Miklós
  • Özvegy Dániel
  • Pálföldi Hanna Napsugár
  • Pék Anna Lili
  • Plugor Borbála
  • Rózsa Sára Ágnes
  • Sipos Márton
  • Susányi Kata
  • Szabó Sámuel
  • Szécsi Anna Nóra
  • Thékes Viktor Bálint
  • Tóth Regő
  • Vass Péter
  • Vér Nikolett Erzsébet


2.a - Guba Katalin és Bereczné Kis-Elek Erika

Tanulói névsor:
  • Androcki Dalma
  • Barbócz Márk
  • Bodai Sára
  • Borsos Emília
  • Csikós Dorka
  • Dobay Kristóf
  • Erhardt Csongor
  • Faragó Hanna
  • Farkas Mátyás
  • Horváth Krisztina
  • Jusztin Mátyás
  • Medgyesi Zselyke
  • Nagy Richárd
  • Perényi Anna
  • Péter Sára
  • Povedák Borbála
  • Rácz Boldizsár Bálint
  • Radoi Hunor
  • Schiller Viktor
  • Szabó Stefánia
  • Szabolcski Barnabás
  • Szávics Dominika
  • Szelezsán Máté Dénes
  • Szlobonyi Réka
  • Szoboszlai Réka
  • Zimmermann Katalin Emese



2.b - Kisházi Gábor és Noé Gabriella

Tanulói névsor:
  • Bankó Jázmin Fanni
  • Csányi Tamás
  • Csiszer Áron
  • Farkas Eszter
  • Fülei Zsigmond
  • Gilice Júlia
  • Gyovai Katinka
  • Juhász Roland
  • Káposzta Viktória
  • Kiss Boglárka
  • Kotroczó Dávid
  • Kovács Marcell
  • Kozma Ákos Zoltán
  • Mészáros Hunor
  • Oszlács Panna
  • Régner Márk Lajos
  • Szalai Fruzsina Réka
  • Száraz Glória Anna
  • Szecskó-Deme Lili
  • Timár Vince
  • Tóth Vince Vilmos
  • Várnagy Blanka Anett
  • Vásárhelyi Dorián
  • Virág Levente
 
2.c - Borbás Gáborné és Királyné Horváth Edit

Tanulói névsor:
  • Ádám Kristóf
  • Ádám Noel
  • Csernus Edit
  • Dékány Kamilla Lili
  • Gémes Gellért Gál
  • Heiler Míra Anna
  • Kálmán János
  • Kapronczay Balázs Csaba
  • Kelemen Viktória Debóra
  • Kószó Ferenc
  • Kujber Noémi
  • Kurucz Lilla
  • Lajos Tamás
  • Mokcsay Dóra
  • Nagymihály Franciska
  • Pap Evelin
  • Pósa Lili Hanna
  • Rácz Lilla
  • Római Péter Sándor
  • Szkiva Nóra Alexandra
  • Takács Szabolcs
  • Tófalvi Kristóf
  • Tóth Inez
  • Tóth Marcell Titusz
  • Varga Árpád
  • Varga Lídia
  • Varga Márton László

                                               2.c osztály honlapja



 
3.a - Ráczné Bálint Hajnalka és Szakál Zsolt

Tanulói névsor:
  • Bilicki Márk
  • Ciceri Anna
  • Czagány Péter
  • Józsa Csenge
  • Kisfaludi Sára Gesztenye
  • Kisházi Réka
  • Kiss Eszter
  • Magos-Dóra Villő
  • Malinovszky Miksa József
  • Mojzes Kata
  • Nagy Botond
  • Nagyi Viktor Miklós
  • Pechan Gellért Csaba
  • Petró Iringó
  • Plugor Zsombor
  • Rózsa Anna Luca
  • Sári Flóra
  • Szabó Viktória
  • Szanati Zsófia
  • Szarka-Kovács Gréta
  • Szűcs Márton
  • Tamási Dániel
  • Tornyossy Diána Roxána
  • Varga Viktória
  • Virág Máté Péter
 
3.b - Vilmos Zita és Szakál Adél

Tanulói névsor:
  • Balog Panna
  • Bárkányi Villő
  • Bella Eszter
  • Bunford Laura Katalin
  • Bunford Péter Zsolt
  • Cedolini Annalisa
  • Dabis Levente Péter
  • Gyuris Eszter Annamária
  • Kenesey Gréta
  • Kenesey Kinga
  • Kisvárdai Bence Áron
  • Koncz András
  • Lázár Júlia Beáta
  • Lippai Berta Gabriella
  • Mészáros Maja
  • Mezey Márton András
  • Miklós-Balogh Bálint
  • Papp-Kiss Dominik
  • Pesti Noémi
  • Pfeiffer Csanád Péter
  • Sebők Zoltán Benedek
  • Setény Dóra Zsuzsanna
  • Somorjai Janka
  • Takács Lilla
  • Tóth Lukács
  • Zsebeházy Nóra 

                                                3.b osztály honlapja



 
3.c - Molnárné Horváth Henriett és Magos Gábor 

Tanulói névsor:
  • Aranyosi-Vitéz Dorottya
  • Berec Vanda
  • Búza Leonárd
  • Császár Lara
  • Csernus János
  • Farkas Dominik
  • Gárdián Attila
  • Gilicze Anna Ilona
  • Halmágyi Barna
  • Jánossy Gergely Márton
  • Kádár Bence
  • Kiss Abigél Mária
  • Kiss János Pál
  • Mészáros Anna Rozália
  • Mórocz Gergő
  • Novák Ádám Csaba
  • Özvegy Vivien
  • Pajor-Vincze Anna
  • Paplukács Levente
  • Rácz Norbert
  • Rigó Anna
  • Száka Zoé
  • Tátray Zoltán Domonkos
  • Thékes Anna Lili
  • Vadas Olivér
  • Varga Veronika
  • Zentai Boglárka
  • Zsebeházy Anna

3.c osztály honlapja

4.a - Tóthné Holló-Vaskó Veronika és Tombáczné Kovács Mária 

Tanulói névsor:

  • Ádám Veronika
  • Bálint Dorka
  • Balogh Emese
  • Balogh Eszter Róza
  • Borbás Réka
  • Borsos Anna
  • Cziráki Dorka
  • Csiszer Luca
  • Dobay Rita
  • Erhardt Levente
  • Faragó Áron
  • Gál Patrik
  • Gémes Gergő Regő
  • Gyovai Márton
  • Jenei Péter Kálmán
  • Kanyó Zsombor
  • Lakatos Nikoletta Zoé
  • Molnár Zsigmond Ferenc
  • Páger Flórián
  • Papp Rozália Erzsébet
  • Polyák Anna Orsolya
  • Pusztai Dániel Márton
  • Szögi Mira Zoé
  • Szőke Dorka Katica
  • Szőnyi Noémi
  • Vajda Zsófia
  • Varga Máté
  • Vári Gellért




4.b - Ferentziné Lovászi Márta és Váriné Fejes Katalin

Tanulói névsor:

  • Bak Flóra Márta
  • Bálint Polla
  • Bóka Viktor Máté
  • Csányi Szabolcs
  • Cseh Julianna
  • Dékány Patrik Attila
  • Domonkos Ádám
  • Herédi Gergely Gábor
  • Jankovics Júlia
  • Jászberényi Éva
  • Jusztin Barnabás
  • Kiss Anna Róza
  • Kisvárdai Tamás
  • Kocsis Gergely Koppány
  • Komáromi Csenge Kata
  • Kószó Lilla
  • László Gellért József
  • Nedelkovics Noémi Ágnes
  • Novák Sára
  • Papp Rókus Vilmos
  • Papp Zsófia Zita
  • Tót Antónia Luca
  • Varga Bertalan Péter
  • Velkey Zita Zsófia
  • Vilmos Édua Zita
  • Virág Ákos Bálint
4.c - Gáborné Puskás Julianna és Gyovai Anita

Tanulói névsor:

  • Babos Magdolna
  • Balás-Piri Bálint
  • Bozóki László Ádám
  • Dulka Rebeka Zsuzsanna
  • Erdőhelyi Márk
  • Farkas Tóbiás
  • Fésüs Anna Nóra
  • Fodor Gábor Miksa
  • Gábor Lili
  • Gyovai-Döme István János
  • Harman Eszter
  • Illés Balázs Patrik
  • Juhász Zsolt Máté
  • Katona Napsugár
  • Kozma Zsófia Anna
  • Kuk Lívia
  • Laukó Emese
  • Pálföldi Csenge Vivien
  • Pinnyey Zsóka Borbála
  • Redenczki Richárd
  • Sólyom Anna
  • Szalkai Attila
  • Szommer Ákos
  • Tóth Rókus Pongrác
  • Tremmel Máté
  • Turi Zsombor
5.b - Kulácska Anna

Tanulói névsor:
  • Aradi Ádám Dominik
  • Báics Ernő Balázs
  • Balás Norina
  • Böhler Balázs
  • Fábián Endre
  • Gyenes Béla
  • Héder Dániel István
  • Herczeg Karina
  • Hubai Nimród
  • Kenesey Blanka
  • Keszeli Jónás
  • Kocsis Ádám István
  • Kopniczky Emma Cecília
  • Kozma Attila Ádám
  • Kravz Hanga Mirtill
  • Losonczi Balázs
  • Meszlényi Olívia Szofi
  • Németh Sára Lili
  • Niedermajer Noémi
  • Papp Laura Mária
  • Polifka Nimród Rudolf
  • Stempel Csilla
  • Szabó Márton
  • Szelle Márton Zsigmond
  • Szögi Regina
  • Varga-Berta József Bendegúz
  • Zádori-Fekete Dávid
  • Zsebeházy Ádám
  • Zsolt Ádám


6.b - Molnár Katalin

Tanulói névsor:

  • Ádám László
  • Almási Vanda
  • Babos Mária Luca
  • Bálint Antal
  • Bella Gellért
  • Dégi Kamilla Bianka
  • Gilice Anna
  • Horváth Ildikó
  • Jacob Gyöngyi
  • Jáger Rita Mária
  • Kiss Dorottya
  • László Kinga Teréz
  • Mészáros Anna Réka
  • Nagy Domonkos Bence
  • Németh Luca
  • Novák Anna
  • Papdi Bence Endre
  • Pipicz Evelin
  • Rácz Orsolya
  • Recseg Barnabás József
  • Szakál Ákos Balázs
  • Tanács Rebeka
  • Tanács Sára
  • Tóth Ádám László
  • Váradi Flóra Anna
  • Varga Dávid
  • Varga Dorottya Anna
  • Várnagy Erik Zoltán
  • Zámbó Szabolcs
  • Vereczkey Vajk László
  • Zelenka Zoltán



7.b - Szűcsné Kopasz Kinga

Tanulói névsor:
  • Boga Botond Ferenc
  • Braun Martin
  • Dékány Petra Alíz
  • Détári Gergő
  • Drávai Benedek
  • Fábián Bernát
  • Halfinger Szabina Adrienn
  • Haraszti Mihály
  • Herédi Hella
  • Kádár Renáta
  • Kiss Virág Róza
  • Kocsis Dávid Szilveszter
  • Mátrahegyi Virág
  • Mulati Elizabet
  • Németh Réka Bodza
  • Pannonhalmi Lili Adriána
  • Papdi Ádám
  • Stempel Katica
  • Sternádel Ádám
  • Szabó Kata
  • Szöllősi Márk Attila
  • Tarnay Noémi Virág
  • Ternyák Daniella
  • Tóth Johanna Janka
  • Varga Gergő
  • Zsebeházy Bálint


8.b - Szabó Mária

Tanulói névsor:

  • Bernát Sára
  • Buha-Kis Gréta
  • Dékány Fanni Anna
  • Gárgyán Ádám
  • Hegedűs András
  • Kosóczky Áron
  • Magony Eszter
  • Magyar Erika Flóra
  • Magyar Fülöp Mihály
  • Medgyesi Csanád
  • Németh Roland
  • Ótott József
  • Papp Bella Blanka
  • Peredi Édua
  • Rusz Regő Levente
  • Sóti Zsófia
  • Szűcs Gergely
  • Vajda Marcell Péter
  • Váradi Blanka Gabriella
  • Vastag Katalin Klára
  • Vida-Szűcs Gellért
  • Zámbó Nándor




Általános iskola hírei

  • Karolinás első osztályosok a művészeti iskolában Kedves Szülők! A Karolina Művészeti Iskola várja azokat az elsős kisdiákokat, akik a 2017/2018. tanévben kezdik meg az iskolás éveiket. Azokat, akik szeretnek énekelni, gyermekjátékokat játszani, zenei alapokkal barátkozni ...
    Létrehozta: Brigitta Szunyi, 2017. jún. 20. 3:28
  • Ballagás az általános iskolából A 8. osztályos általános iskolások búcsúzója 2017. június 15-én 15.30-kor kezdődött. A ballagási menet a Szent György csarnokban szentmisén adott hálát a karolinás éveikért. A szentmise utáni ...
    Létrehozta: Brigitta Szunyi, 2017. jún. 19. 4:20
  • Képregényíró pályázat eredménye A 4.b osztályosok az SZKT által kiírt képregényíró csapatverseny pályázatán 2. 3. helyezést értek el és különdíjban is részesült egy alkotócsapat. A jutalom egy repülőtéri sétával egybekötött látogatás lehetősége ...
    Létrehozta: Brigitta Szunyi, 2017. jún. 16. 1:34
  • Kötelező olvasmányok jegyzéke az általános iskolában a 2017/2018-as tanévben 5. osztály: 1. Lázár Ervin: Szegén Dzsoni és Árnika                         2. Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk    6. osztály: 1. Gárdonyi Géza: Egri csillagok                        2. Választható: Michael Ende: Momo   7. osztály ...
    Létrehozta: Brigitta Szunyi, 2017. jún. 16. 1:14
  • Megyei matematikaverseny eredménye Tóth Marcell 2.c osztályos tanulónk  - miután a városi-regionális matematikaversenyen 1. helyezett lett,  - a megyei matematikaversenyen ragyogóan szerepelt, megyei 4. helyezett lett. Felkészítő tanító: Borbás Gáborné 
    Létrehozta: Brigitta Szunyi, 2017. máj. 16. 6:19
1 - 5 bejegyzés látható (összesen 48 van). További elemek »