Galéria‎ > ‎2016/2017‎ > ‎

Könyv-papír-olló

Iskolánk kilencedik alkalommal rendezte meg a „Könyv-papír-olló" országos angol és német nyelvi irodalmi szövegfeldolgozó-versenyt 2017. március 10-én két kategóriában, 5-8. osztályos tanulók számára. A következő eredmények születtek: 






ANGOL I.

1. helyezett csapat: Rácz Ádám, Bucskó Gergely, Bába Máté (82 pont)

Felkészítő tanár: Horváthné Hodács Zsuzsanna, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

2. helyezett csapat: Prónai Anna, Jenei Soma, Zimmermann Zsolt (72 pont)

Felkészítő tanár: Budai Zsuzsanna, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

3. helyezett csapat: Olajos Tamás, Kocsis Dávid, Harman Ádám (71 pont)

Felkészítő tanár: Pappné Simor Kinga, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

4. helyezett csapat: Bővíz Gréta, Nagy Kata, Tálosi Katalin (67 pont)

Felkészítő tanár: Budai Zsuzsanna, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

5. helyezett csapat: Farkas Tekla, Juhász Attila, Santana Cadena Patrícia (64 pont)

Felkészítő tanár: Péterné Juhari Ágota, Fontos Sándor Általános Iskola, Üllés

6. helyezett csapat: Zvolenszki Lizett, Noé Dominika, Mohácsi Abigél (63 pont)

Felkészítő tanár: Horváthné Hodács Zsuzsanna, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

7. helyezett csapat: Németh Botond, Mészáros Levente, Régaisz Roland (60 pont)

Felkészítő tanár: Horváthné Hodács Zsuzsanna, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

8. helyezett csapat: Németh Luca, Jáger Rita, Tóth Blanka (54 pont)

Felkészítő tanár: Pappné Simor Kinga, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

9. helyezett csapat: Székely Sára, Jakob Gyöngyi, Váradi Flóra (49 pont)

Felkészítő tanár: Pappné Simor Kinga, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

10. helyezett csapat: Koós Lili, Szalkai Erika, Varga Dávid (48 pont)

Felkészítő tanár: Budai Zsuzsanna, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged


ANGOL II.


1. helyezett csapat: Horváth Virág, Pálmai Lilla, Rockenbauer Katalin (80 pont)

Felkészítő tanár: Farkas Livija, Comenius Iskola, Székesfehérvár

2. helyezett csapat: Csízik Boglárka, Surányi Balázs, Zsoldos Kristóf (78 pont)

Felkészítő tanár: Horváth Kátai Katalin, Stevan Sremac Általános Iskola , Zenta

3. helyezett csapat: Festő-Szabó Alma, Csordás Csanád, Kanyári Eszter (74 pont)

Felkészítő tanár: Lengyelné Fenyvesi Mária, Madách Imre Általános Iskola, Szeged

4. helyezett csapat: Bodó Eszter, Nagy Miklós, Soós Ottó (73 pont)

Felkészítő tanár: Szekeres Katalin, Fontos Sándor Általános Iskola, Üllés

5. helyezett csapat: Csvila Rebeka, Beslity Boglárka, Sojnóczky Sára (72 pont)

Felkészítő tanár: Dr. Bevizné Papp Ildikó, Madách Imre Általános Iskola, Szeged

6. helyezett csapat: Kiss Virág, Kormányos Hajnalka, Beszédes Balázs (69 pont)

Felkészítő tanár: Berkó Rita Tímea, Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged

7. helyezett csapat: Nagy Kamilla, Mohácsi Bernadett, Németh Dóra (65 pont)

Felkészítő tanár: Széplakiné Kocsis Éva, Patrona Hungariae Általános Iskola, Gimnázium, Budapest

8. helyezett csapat: Gál Barbara, Princz Jana, Dérczy Abigék (60 pont)

Felkészítő tanár: Széplakiné Kocsis Éva, Patrona Hungariae Általános Iskola, Gimnázium, Budapest

9. helyezett csapat: Nagy Noémi, Ropoli Ramóna, Sebők Nóra (55 pont)

Felkészítő tanár: Berkó Rita Tímea, Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged

10. helyezett csapat: Bájity Tamara, Gombos Alíz, Vilovszki Dunya (53 pont)

Felkészítő tanár: Both Judit, Stevan Sremac Általános Iskola, Zenta

11. helyezett csapat: Topor Nikol, Miskolczi Anna, Hajnal Regina (43 pont)

Felkészítő tanár: Domonkos Kálmán Krisztina, Jerney János Általános Iskola, Szeged

12. helyezett csapat: Szilágyi Bíbor Enéh, Pál Panna, László Panna (17 pont)

Felkészítő tanár: Déri Emerencia, Patrona Hungariae Általános Iskola, Gimnázium, Budapest


NÉMET I.


1. helyezett csapat: Mikulás Kata, Hellenthal Mary, Balázs Eliot (76 pont- Levél: 20p)

Felkészítő tanár: Árusné Erős Krisztina, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola, Orosháza

2. helyezett csapat: Szénási Kiara, Pásztor Zea, Belanka Hunor (76 pont- Levél: 16p)

Felkészítő tanár: Árusné Erős Krisztina, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola, Orosháza

3. helyezett csapat: Jancsik Barnabás, Jancsik Bendegúz, Németh Marcell (76 pont-Levél:13p)

Felkészítő tanár: Bartáné Király Irén, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola, Orosháza

4. helyezett csapat: Adorján Dóra, Kovácsik Szonja, Bolla Márton (75 pont- Levél: 16p)

Felkészítő tanár: Szitó Tímea, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola, Orosháza

5. helyezett csapat: Dobay Kinga, Téglás, Klára, Zsova Máté (75 pont- Levél: 14p)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

6. helyezett csapat: Katona Jázmin, Munkácsi Bianka, Pukánszky Barna (74 pont- Levél: 19p)

Felkészítő tanár: Árusné Erős Krisztina, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola, Orosháza

7. helyezett csapat: Terhes Virág, Čobanov Todor, Jančić Lenkica (74 pont- Levél: 15p)

Felkészítő tanár: Szabó Tarapcsik Szilvia, Stevan Sremac Általános Iskola , Zenta

8. helyezett csapat: Povedák Sebestyén, Kaszper Sebestyén, Karlovitz Alex (68 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

9. helyezett csapat: Fekete Csenge, Árus Balázs, Németh Balázs (65 pont- Levél: 12p)

Felkészítő tanár: Bartáné Király Irén, Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola, Orosháza

10. helyezett csapat: Csernák Fábián, Horváth Tamás, Szollár Anett (65 pont- Levél: 11p)

Felkészítő tanár: Nagy Horti Orsolya, Stevan Sremac Általános Iskola , Zenta

11. helyezett csapat: Héder Dániel, Niedermajer Noémi, Perényi Ábel (60 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

12. helyezett csapat: Kiss Boglárka, László Kinga, Mezey Zsuzsanna (58 pont)

Felkészítő tanár: Mikecz Éva, Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged




NÉMET II.

1. helyezett csapat: Agócs Evelin, Bakos Dominika, Gerendás Dorina (88 pont)

Felkészítő tanár: Misalek Tibor, Szent József Katolikus Általános Iskola, Kiskunhalas

2. helyezett csapat: Pelle Kamilla, Csaba Jázmin, Babarczi Bernadett (73 pont)

Felkészítő tanár: Gazdag Gemma, Patrona Hungariae Általános Iskola, Gimnázium, Budapest

3. helyezett csapat: Szvorényi Júlia, Tatai Eszter, Babják Sára (71 pont)

Felkészítő tanár: Gazdag Gemma, Patrona Hungariae Általános Iskola, Gimnázium,

4. helyezett csapat: Zsarnóczay Lilla, Tomcsányi Borbála, Budai Orsolya (65 pont)

Felkészítő tanár: Gazdag Gemma, Patrona Hungariae Általános Iskola, Gimnázium, Budapest

5. helyezett csapat: Ferling Zsanett, Kovács Milla, Sebők Krisztián (62 pont)

Felkészítő tanár: Huszár Judit, Bálint Sándor Általános Iskola, Domaszék



A képek egyikére kattintva az album további képei is megtekinthetők.

https://goo.gl/photos/oTKK28durSeJ3sMU8
https://goo.gl/photos/oTKK28durSeJ3sMU8
https://goo.gl/photos/oTKK28durSeJ3sMU8
https://goo.gl/photos/oTKK28durSeJ3sMU8

Comments