Galéria‎ > ‎2015/2016‎ > ‎

Végzősök ballagása

2016. április 30-án került sor a Karolina Gimnázium 12. A osztályának a ballagására. A ballagók 10-kor vettek búcsút az iskola osztályaitól, majd a műsor a Szent György-teremben 10.25 órakor kezdődött. A 11. évfolyam nevében Kósa Sára és Mezey Anna búcsúzott a végzősöktől. A 12.A osztály nevében a ballagó beszédet Berkeszi Abigél mondta el. A végzősök két énekkel is megajándékozták a közönséget. A ballagó diákok virággal köszöntötték a szüleiket és az őket tanító tanárokat. Az Intézmény főigazgatója, Szegedi Ágnes búcsúztatta el őket.
Díjak átadására is sor került ezen az ünnepen. A Boldog Gerhardinger Terézia anyáról elnevezett díjat két diák kapta meg: Polyák Eszter és Zsolt Réka, a Tartományfőnöknői dicsérő oklevelet Király Edit és Rácz Zsuzsanna, a Karolina-díjat Berkeszi Abigél és Pataki Fanni.
A végzős diákokat a ballagás végén az Intézmény nevében öregdiákká fogadta Szegedi Ágnes főigazgató.
A hálaadó szentmise 12 órakor kezdődött a Dómban Kondé Lajos atya celebrálásával.

A képek egyikére kattintva az album további képei is megtekinthetők.