Galéria‎ > ‎2015/2016‎ > ‎

Örömnap és ballagás

Az idei tanév utolsó napját, az ún. Örömnapot az iskola Szent György termében tartottuk 2016. június 15-én. Az ünnepséget  Szegedi Ágnes főigazgató beszéde kezdte, majd következtek azoknak a diákoknak a felsorolása, akiket külön kiemelt osztályfőnökük versenyeredményükért, vagy kimagasló tanulmányi, közösségi munkájukért.

Az iskola Diákönkormányzatának, a KADISZnak az Arany kréta-díját idén Bánné Dely Zsófia tanárnő kapta meg.

Az ünnepség végén került sor "Az én Karolinám" pályázat résztvevőinek megajándékozására:  1.a, 2.a 3.a és 3.b osztályok közös munkái, Plugor Zsombor 2.a,  Cseh Julianna, Novák Sára, Velkey Zita, Jankovics Júlia, Komáromi Csenge, Tót Antónia Luca, Herédi Gergely, Jusztin Barnabás, Vilmos Édua, Varga Bertalan, Kisvárdai Tamás, Csányi Szabolcs, Nedelkovics Noémi, Papp Zsófia, Kocsis Gergő, Blazsanik Virág, Bálint Polla, Papp Rókus 3.b osztályosok munkái, Tanács Sára5.b, Németh Roland 7.b, Faltum Fanni 11.A, Pálfai Anna és Németh Viktória 11. B alkotásai. A pályázat kiállítása a csarnokban volt megtekinthető.  Az ünnepséget egy közös dal eléneklésével zártuk.

A képek egyikére kattintva az album további képei is elérhetők.

8.b osztály ballagása:

Örömnap:

"Az én Karolinám" pályázat munkái: