Galéria‎ > ‎2015/2016‎ > ‎

Könyv-papír-olló országos angol és német nyelvi irodalmi szövegfeldolgozó verseny


2016. március 4. 

ANGOL I. kategória 

* 1. helyezett 

- Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és AMI, Budapest 

Bakos Dóra Borbála, Dérczy Abigél, Gál Barbara (90/80 pont) 

Felkészítő tanár: Greschik Emőke 

 

* 2. helyezett

- Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Koncz Máté, Lázár Domonkos, Tót Benjámin (77 pont)

Felkészítő tanár: Nagy-Bálint Dóra

 

* 3. helyezett

-Orosházi Iskolák

Samu Rebeka, Czékmán Hunor, Hegedűs Márk (75 pont)
Felkészítő tanár: Kecskemétiné Gyurkó Vera

 

* 3. helyezett

-ÜFCSKI és AMI Fontos Sándor Tagintézménye, Üllés

Bodó Eszter, Nagy Miklós, Soós Ottó (75 pont)

Felkészítő tanár: Szekeres Katalin

 

* -ÜFCSKI és AMI Fontos Sándor Tagintézménye, Üllés

Farkas Tekla, Santana C. Patrícia, Juhász Attila (73 pont)

Felkészítő tanár: Péterné Juhari Ágota

 

*-Gedói Általános Iskola és AMI, Szeged

Gurizatti Petra, Heim Laura, Pikó Dorina (71 pont)

Felkészítő tanár: Bodó Karolina

 

*- Stevan Sremac Általános Iskola, Zenta

Farkas Réka, Gombos Alíz, Juhász Boglárka (70 pont)
Felkészítő tanár: Both Judit

 

*-Fehér Ignác Általános Iskola, Algyő

Bálint Anna, Nagy Olga, Tóth Virág (69 pont)

Felkészítő tanár: Janek Erzsébet

 

*-Fehér Ignác Általános Iskola, Algyő

Lajter Erik, Kucska Lili Anna, Németh Réka (68 pont)

Felkészítő tanár: Janek Erzsébet

 

*- Stevan Sremac Általános Iskola, Zenta

Bájity Tamara, Polyák Réka, Verner Eleonóra (67 pont)
Felkészítő tanár: Both Judit

 

 

*-Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged

Fábián Réka Cseperke, Kránicz Jázmin Léda, Simon Renáta (62 pont)
Felkészítő tanár: Urbán Erzsébet

 

*- Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Dobó Petra, Kovács Klára, Szűcs Kata (57 pont)
Felkészítő tanár: Dunai Ágnes

 

ANGOL II. kategória

 

* 1. helyezett

-Madách Imre Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola, Szeged

Festő-Szabó Alma, Kanyári Eszter, Csordás Csanád (90/83 pont)

Felkészítő tanár: Lengyelné Fenyvesi Mária

 

* 2. helyezett

- Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, Szeged

Nacsa Petra, Mekkel Máté, Serfőző Krisztián (80 pont)

Felkészítő tanár: Bokros Hubertné

 

* 3. helyezett

- Stevan Sremac Általános Iskola , Zenta

Csízik Boglárka, Lukinity Nikoletta, Surányi Balázs (78 pont)

Felkészítő tanár: Domonkos Kálmán Krisztina

 

*- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Csóti Gréta, Bába Eszter, Komáromi Lilla (77 pont)

Felkészítő tanár: Nagy-Bálint Dóra

 

*-Orosházi Iskolák

Bartos Lilla, Kiss Dorina, Simon Rebeka (75 pont)

Felkészítő tanár: Kecskemétiné Gyurkó Vera

 

*- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Dabis Réka, Zsivkovits Eszter, Keszeli Viola (72 pont)

Felkészítő tanár: Szilágyi Rita

 

*-Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, Szeged

Galgóczi Léna, Kisapáti Noémi, Deme Kinga (68 pont)

Felkészítő tanár: Eckhart Odett

 

*- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Kádas Péter, Tóth Jakab, Zámbó Nándor (66 pont)

Felkészítő tanár: Dunai Ágnes

 

*- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Berta Virág, Lázár Luca, Bodó László (62 pont)

Felkészítő tanár: Makai Csilla

 

*- Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és AMI, Budapest

Bánlaki Katalin, Czár Fanni, Kuzmics Alexandra (59 pont)

Felkészítő tanár: Greschik Emőke

 

*-Orosházi Iskolák

Csizmadia Ádám, Németh Norman, Szikora Máté (57 pont)

Felkészítő tanár: Kecskemétiné Gyurkó Vera

 

*- Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged

Nagy Noémi, Ropoli Ramóna, Sebők Nóra (57 pont)

Felkészítő tanár: Berkó Rita

 

*- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Lovászi Natália, Vastag Anett, Zelenka Eszter (49 pont)

Felkészítő tanár: Makai Csilla

 

 

NÉMET I. kategória

 

* 1. helyezett

- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Povedák Botond, Keszeli Boróka, CzagányRéka (90/79 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia

 

* 2. helyezett

- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Polyák Hanna, Sápi Máté, Boga Botond (76 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia

 

* 3. helyezett

- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Nagy Fülöp, Péter Áron, Hornyák Andrej (74 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia

 

*- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Fábián Bernát, Fejes Kornél, Téglás Borbála (69 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia

 

*-Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza

Jancsik Bendegúz, Jancsik Barnabás, Németh Marcell (69 pont)

Felkészítő tanár: Bartáné Király Irén

 

*-Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza

Pásztor Zea, Hellenthal Mary, Katona Jázmin (69 pont)

Felkészítő tanár: Árusné Erős Krisztina

 

*-Stevan Sremac Általános Iskola, Zenta

Kis Bicskei Katalin, Bauerfeind Klementina, Kasza Laura (69 pont)

Felkészítő tanár: Szabó Tarapcsik Szilvia

 

*- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Vereczkey Kincső, Bak Zsófia (68 pont)

Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia

 

*-Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza

Árus Balázs, Balázs Eliot Emanuel, Mikulás Kata (67 pont)

Felkészítő tanár: Árusné Erős Krisztina

 

*-Petőfi Sándor Általános Iskola, Szeged

Belovai Regina, Gábor Eszter, Lakatos Rita (61 pont)

Felkészítő tanár: Haumann Anett

 

*- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Gyuris Hanna, László Kinga, Kiss Boglárka (57 pont)

Felkészítő tanár: Bencsik Róbert

 

NÉMET II. kategória

 

* 1. helyezett

-Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kiskunhalas

Agócs Evelin, Gerendás Dorina, Gillányi Áron (90/83 pont)

Felkészítő tanár: Taskovicsné Reisz Mariann

 

* 2. helyezett

- Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Herédi Dóra, Révész Heléna, Váraljai Bori (76 pont)

Felkészítő tanár: Bencsik Róbert

 

* 3. helyezett

- Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és AMI, Budapest

Kéri Fanni, Kovács Anna, Tóth Zsófia (73 pont)

Felkészítő tanár: Herter Péter

 

*-Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, Szeged

Döme Janka, Fürtön Lilla, Fodor Boglárka (69 pont)

Felkészítő tanár: Tapodiné Maróti Lenke

 

*-Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, Szeged

Szittyai Anna, Szabó Márton, Muhi Dániel (63 pont)

Felkészítő tanár: Gárdián Mariann


A képek egyikére kattintva az album további képei is megtekinthetők.

https://plus.google.com/u/0/photos/100912155806148890358/albums/6263008081928255857
https://plus.google.com/u/0/photos/100912155806148890358/albums/6263008081928255857
https://plus.google.com/u/0/photos/100912155806148890358/albums/6263008081928255857
https://plus.google.com/u/0/photos/100912155806148890358/albums/6263008081928255857

Comments