Galéria‎ > ‎2013/2014‎ > ‎

Ünnepi műsor az Idősek Klubjában

Karolinás szeretetszolgálatos diákok ünnepi műsort adtak 2013. október 14-én, a szépkorúak hónapjában a szegedi Kossuth Lajos sugárúti III. sz. Gondozási Központ Idősek Klubjában.

Műsorukban elhangzott Óbecsey István Szeressétek az öregeket! című verse, az Öregedő ember imája című zsoltárátirat, Szilágyi György Úgy múlik el az életünk... kezdetű dalszöveg, valamint csellón játszotta Noé Rebeka Vivaldi III. Szonátájának lassú tételét, gitáron Papp Lajos Allegrettoját Cérna Vanessza adta elő, végül elhangzott klarinéton Carl Maria von Weber Variációk I. Kovács Judit játékában.

Köszönet a városi meghívásért Szénási Józsefné Jolikának, a klubvezetőnek, akitől évről évre felkérés érkezik hozzánk közös ünneplésre, köszönet a mindig lelkes és lelkesítő közönségnek. Köszönet jár a 9. A osztályos diákoknak: Kovács Juditnak, Noé Rebekának, Kakas Annamáriának, Cérna Vanesszának, László Annának, Kordás Rékának a lelkiismeretes készülésért.

Kulácska Anna