Galéria‎ > ‎2013/2014‎ > ‎

Kapcsolódj be te is! program

A Szeged-Csanádi Egyházmegye területén működő középiskolák 10. és 11. osztályos diákjai számára meghirdetett "Kapcsolódj be te is!" program 2014. március 24-29. között került megrendezésre. A kiválasztott 25 fiatal számára olyan komplex programot biztosítottak német fiatalok és helyi karitatív szervezetek segítségével, amelynek célja, hogy megismerjék környezetük hátrányos helyzetű, szociálisan peremre szorult csoportjait és közösen keressék, hogy mint fiatalok, hogyan tudják felelősen alakítani a jövőjüket. Szlovákia és Románia után hazánkban Szegeden került  megrendezésre ez a bennlakásos program, melyben iskolánkból Pataki Fanni és Polyák Eszter (10.A), valamint Pataki Bernadett és Dudás Kata (11.A) vett részt.