Galéria‎ > ‎2012/2013‎ > ‎

Könyv-papír-olló verseny

Könyv-papír-olló országos angol és német verseny eredményei
2013. január 25.


Angol I. kategória
1.helyezett:
Julinek István, Keresztes Csenge, Zádori Zsófia
Felkészítő tanár: Keresztesné Molnár Mónika
Jerney János Általános Iskola, Szeged

2. helyezett:
Kiss Anna, Regölyi Janka, Tihanyi Kamilla
Felkészítő tanár: Elsik Vilmosné
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest

3. helyezett:
Tálosi Balázs, Keresztes Kristóf, Péter Gergő
Felkészítő tanár: Dunai Ágnes
Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

Angol II. kategória
1. helyezett:
Noé Rebeka, Papp Teodóra, Vilmos Réka
Felkészítő tanár: Diószeghy Andrea
Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

2.helyezett:
Bali Anna, Jankelic Ivan, Umicevic Maja
Felkészítő tanár: Both Judit
Stevan Sremac Általános Iskola, Zenta

3. helyezett:
Mulvihill Adrienn, Palásthy Kira, Polner Eszter
Felkészítő tanár: Lengyelné Fenyvesi Mária
Madách Imre Általános Iskola, Szeged

4. helyezett:
Bajic Lídia, Horváth Kátai Krisztina, Katona Réka,
Felkészítő tanár: Both Judit
Stevan Sremac Általános Iskola, Zenta

5. helyezett:
Gáspár Sára, Kiss Laura Kata, Molnár Eszter Anni
Felkészítő tanár: Lakatos Krisztina
Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva

6. helyezett:
Bálint Orsolya, Lukics Dominika, Kalocsai Veronika
Felkészítő tanár: Dunai Ágnes
Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

7. helyezett:
Szigecsán Darinka, Szluka Sarolta, Vass Mirjam
Felkészítő tanár: Dunai Ágnes
Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

8. helyezett:
Gellén Balázs, Lacsán Lili, Rakitta Milla
Felkészítő tanár: Pereczné Veres Katalin
Madách Imre Általános Iskola, Szeged

9. helyezett:
Kármán Anita, Nyírő Eszter, Papp Eszter
Felkészítő tanár: Déri Emerencia
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest

10. helyezett:
Kálóczi Réka, Körmendy Zsófia, Petrovics Anna
Felkészítő tanár: Déri Emerencia
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest

11. helyezett:
Ajaj Ramina, Molnár Réka, Szabó Zsófia
Felkészítő tanár: Bíró-Kocsis Anna
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest

Német I. kategória
1.helyezett:
Farkas Baráti Igor, Letic Dragana, Tóth Réka
Felkészítő tanár: Szabó Tarapcsik Szilvia
Stevan Sremac Általános Iskola, Zenta

2. helyezett:
Bagi Máté, Heinrich Dominik, Kovács Anikó
Felkészítő tanár: Szabó Tarapcsik Szilvia
Stevan Sremac Általános Iskola, Zenta

3. helyezett:
Begyik Barbara, Lovász Orsolya, Mikus Mercédesz
Felkészítő tanár: Varga Kinga
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest

Német II. kategória
1.helyezett:
Milinszki Annamária, Nyuli Boglárka, Soós Kata
Felkészítő tanár: Gazdag M. Gemma
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest

2. helyezett:
Király Enikő, Lele Krisztina, Mezey Anna
Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia
Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

3-4. helyezett:
Futó Ágota, Kovács-Krassói Panna, Sári Helga
Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia
Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

3-4. helyezett:
Freye Melinda, Marcov Blanka, Simon Bernadett
Felkészítő tanár: Csermely M. Irén
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest

5. helyezett:
Kormányos Tímea, Polner Laura, Faltum Fanni
Felkészítő tanár: Bánné Dely Zsófia
Karolina Általános Iskola és Gimnázium, Szeged

6. helyezett:
Iványi Anett, Kishonti Zoé, Nagy Nikolett
Felkészítő tanár: Árusné Erős Krisztina
Táncsics Mihály Közoktatási Intézmény és Tehetségközpont, Orosháza

7. helyezett:
Hajdú Bálint, Horváth Réka, Kovács Réka
Felkészítő tanár: Szilárd Krisztina
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola, Szeged

https://plus.google.com/photos/100912155806148890358/albums/6057450744603213921?banner=pwa
https://plus.google.com/photos/100912155806148890358/albums/6057450744603213921?banner=pwa

Comments