Galéria‎ > ‎2012/2013‎ > ‎

Karácsonyi ünnepség

A negyedik osztály adott hagyományos karácsonyi betlehemes műsort iskolánk Szent György termében. A lányok a bölcsőcske szokás felelevenítésével, dallal és tánccal tették színessé az előadást. Az ünnepséget megelőző főpróbát 200 érdeklődő óvodás előtt tartották meg.

Felkészítő pedagógusok: Tóthné Holló-Vaskó Veronika, Tombáczné Kovács Mária, Váriné Fejes Katalin, Ferentziné Lovászi Márta voltak. Citerán közreműködtek: Kulácska Anna, Magos Gábor, Váriné Fejes Katalin, Vilmos Zita.
A karácsonyi műsorban szerepelt még a Karolina Iskola Leánykara.
Műsoruk:
a/ Alfonso El Sabio: Santa Maria strela do dia
b/ Mendelssohn: Hark! The Herald Angel Sing
c/ Michael row the boat ashore (gospel) szólót énekel: Zoltán Éva
Zongorán kísért: Nagy-Szabó Kornélia
A leánykart vezényelte: Dulics Tímea

Vlocskó Mihály igazgató úr köszöntője után következett a hagyományos közös éneklés a karácsonyfa mellett (orgonán kísér: Perneczky Balázs). Végül az udvaron mindenkit vendégül látott az iskola egy forró fűszeres teára a lobogó tűz mellett.