Galéria‎ > ‎2012/2013‎ > ‎

Elmetörő tábor

"A tanév végét követő héten indult az Elmetörő tábor Évi néni vezetésével. Délelőttönként sokat játszottuk a már tanult játékokat egymással, illetve a kis laptopokon a géppel. Az amőba, malom, pókháló, Dots már a szakkörön tanult játékaink mellé megtanultuk a Dáma, a Palago játékok szabályait. Amikor nagyon meleg volt, akkor a teremből a Klubszobába mentünk le játszani. Délutánonként mindig más-más program volt. Elkészítettünk magunknak egy fatáblából saját Dáma és malomtáblát, amin gombokkal játszottunk. Máskor a Palago játék lapocskáit vágtuk ki, aminek tartásához sajtosdobozt fedtünk be színes papírral. Más napokon voltunk a Múzeumban az Őstörténeti kiállításon, a Meskete Kalandparkban Gyálaréten, s szobrászkodtunk, gyöngyöt szőttünk, nemezlabdát készítettünk az Alsóvárosi Tájházban. Uzsonnára Nutellás kenyeret, lekváros gofrit, nápolyit, palacsintát, banánt, szóval nagyon finomakat kaptunk. Mi biztos, hogy jövőre is jelentkezünk ebbe a táborba. Ha szereted a matematikai játékokat, gyere te is, találkozzunk!"

A táborosok