BEISKOLÁZÁS‎ > ‎

Gimnáziumi beiskolázás

A 2018/2019-ES TANÉVRE FELVETT TANULÓK IDEIGLENES FELVÉTELI JEGYZÉKE

Tisztelt Szülők! Kedves felvételiző Diákok!
A Karolina Gimnázium ideiglenes felvételi jegyzékét a csatolt dokumentumokban olvashatják. Bővebb információt a titkárságon (Tel.: 62/420-248) vagy Horváthné Hodács Zsuzsanna igazgatóhelyettestől kaphatnak személyesen, telefonon (62/420-248) vagy e-mailben (hodacszs [kukac] karolinaiskola.hu)

EGYÉNI JELENTKEZÉS A GIMNÁZIUMBA

Az egyéni jelentkezés menete a 2017/2018. tanévben zajló középfokú felvételi eljárás során:

1. Tájékoztató a jelentkezés menetéről

JELENTKEZÉSI LAP A KÖZPONTI ÍRÁSBELI VIZSGÁRA

BEKÜLDÉSI HATÁRIDŐ: 2017. DECEMBER 8.

MOTIVÁCIÓS LAP A KAROLINA GIMNÁZIUMBA A 2018/2019-ES TANÉVRE

(Korábban iskolai jelentkezési lap)

ISKOLAI TÁJÉKOZTATÓ A 4 ÉS 8 ÉVFOLYAMOS KAROLINA GIMNÁZIUMRÓL

NYÍLT NAP A KAROLINA GIMNÁZIUMBAN

Iskolánk nyílt napot tartott a nyolc évfolyamos és a négy évfolyamos gimnáziumi képzés iránt érdeklődő szülők és diákok részére, amelyre szeretettel  hívtunk és vártunk mindenkit, hogy betekintést nyerjenek iskolánk mindennapjaiba. Az idei tanév nyílt nap időpontja: 2017. november 9. (csütörtök).

A diákok nyílt órákon vehettek részt 9 és 12 óra között. Délután 5 órától a szülők számára tájékoztatást tartottunk a gimnázium oktatási, nevelési kínálatáról a Terézia teremben.

EGYÉB DOKUMENTUMOK ELÉRHETŐSÉGE

Minden, a Karolina Iskolával kapcsolatos dokumentumot megtalál a Intézményi dokumentumok menüben, ahol valamennyi megtekinthető és letölthető.